Travian » Pastatai » Papildomai » Gyvenviečių resursų šaltiniai home mail

Gyvenviečių resursų šaltiniai

angl. Village overview, rus.


Jūsų gyvenvietės pagrindas yra resursai. Jų reikia praktiškai viskam. Traviane resursai būna keturių rūšių: mediena, molis, geležis bei grūdai.

Resursų šaltiniai - tai spalvoti langeliai, kuriuos matote paveikslėlyje iškart prisijungę prie žaidimo. Kiekviena gyvenvietė turi 18 tokių langelių. Pirma kiekvieno žaidėjo gyvenvietė visada turi:
- 4 medžių kirtavietes (žalios spalvos)
- 4 molio karjerus (rudos spalvos)
- 4 geležies kasyklas (pilkos spalvos)
- 6 grūdų fermas (geltonos spalvos)

Kiti sklypai, kuriuose irgi galima įkurti naujus miestus, gali turėti kitokį resursų šaltinių paskirstymą. Pasitaiko sklypų su 9 arba net su 15 grūdų fermomis. Tai yra vadinami penkioliktukai ir devintukai, kuriuos itin vertina patyrę žaidėjai. Kodėl? - nes tokios gyvenvietės gali maitinti milžinišką armiją. Tačiau apie tai bus papasakota atskirai.

Kiekvieno resursų langelio viduje yra baltas apskritimas, tuščias arba su skaičiumi, paprastai nuo 1 iki 10 (sostinėje - virš 10-jo). Šis skaičius parodo resursų šaltinio lygį. Nuliniame lygyje (langelis be skaičiaus) išgaunama tik 2 atitinkamo resurso vienetai per valandą. Kuo aukštesnis lygis, tuo daugiau resursų yra gaminama. Pakelti lygi galėsite tada, kai turėsite tam pakankamai resursų sandėlyje. Paspauskite ant norimo langelio ir pamatysite maždaug tokį užrašą:

Sąnaudos 1 lygiui statyti:

Po šio užrašo yra nuorodą, kurią paspaudę pradėsite statyti kitą lygį, išleidę statybai atitinkamą kiekį resursų.

- šį kryželį matote šalia informacinio užrašo apie vykstančią statybą. Paspaudę ant jo galite šią statybą nutraukti, tačiau prarasite dalį resursų.
 (balsų: 102)
paskelbė: Travian3 | 30 rugpjūčio 2007 | perskaitė: 58162
Gerbiamas lankytojau, šiuo metu esate mūsų svetainės neregistruotas svečias, arba nesate prisijungę. Jei norite papildyti straipsnį, ar turite įdomių minčių, susijusių su jo tema - kviečiame rašyti komentarus. Užsiregistravę turėsite galimybę tai daryti patogiau.
Kiti straipsniai:
#61 parašė: gh
 
o siaip tai sostineje iki 20lvl o kitoje gyvenvieteje iki 10lvl
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#62 parašė: Jhjhe
 
That's an astute answer to a tircky question
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 

 

 
 
  2007 Travianas.lt - Traviano pagalbos svetainė
E-mail | RSS | Registruotis | Paskutiniai komentarai | Reklama