Travian » Straipsniai » Tapimas ferma home mail

Tapimas ferma

angl. Getting farmed


Ką reiškia tapimas ferma?
Tai toks dalykas, kai tave kiekvieną dieną puolą vienas ar keli kiti žaidėjai.

Pagrindai

Geriausia gynyba: slėptuvė. Jeigu esate galas, suderinkite ją su spąstine.

Pastatyti slėptuvę yra labai pigu, ir beveik kiekvienas žaidėjas ją turi. Slėptuvė apsaugo jus nuo to, kad prarastumėte viską. Jūs turėtumėte ją pasistatyti net kai dar nesate (kolkas) tapę ferma.

Visuomet turėkite tokio lygio slėptuvę, kad galėtumėte apsaugoti savo resursus. Jei nebus perteklių – sutaupysite savo laiką būdami prisijungę.

Jeigu jus puola germanas, tada įsitikinkite, kad tik 80% jūsų slėptuvės galimybių yra išnaudota, nes germanai turi tokią savybę, kuri leidžia jiems pavogti 20% jūsų slėptuvėje saugomų resursų, jei slėptuvė pilnai užpildyta.

Turgavietė
Resursai, kuriuos jūs siūlote turgavietėje taip pat bus išgrobstyti, jeigu žaidėjo kariai dar turės vietos resursams po to, kai pasisavins visus jūsų resursus iš klėties ir sandėlio.

Psichologiniai aspektai

Žinoti kaip žaisti yra vienas dalykas, tačiau būti geru diplomatu ir turėti stiprią valią yra taip pat svarbu, ypač žaidėjui, kuris ginasi.

- Visados išlikite draugiški ir ramūs!
- Draugai kaimynystėje gali padėti.
- Ginkitės išradingai.
- Galvokite apie galimas pasekmes.
- Nenusiteikite neigiamai, jeigu nepavyksta.

Pradžioje, žmogus, kuris jus verčia ferma, nori tik jūsų resursų, tačiau jeigu jūs pradėsite jį įžeidinėti, jis norės jus sunaikinti, ir situacija tik pablogės.

Strategijos

Kiekvienos strategijos tikslas yra stengtis, kad puolantis žmogus nieko negautų, o ne kad prarastų ką nors puldamas jus.

1. Šykštuolis
Slėptuvė yra pagrindinis jūsų ginklas. Pakelti jos lygį iki tokio, kad net germanas negautų nieko, net kai jūs nebūsite prisijungęs pusiaudienį. Pastebėję puolimą:

- Pastatykite ką nors tam, kad išnaudoti dalį slėptuvėje netelpančių resursų.
- Išsiųskite likusius netelpančius resursus kitur.

Nepamirškite, kad germanas gali ištuštinti 20% jūsų slėptuvės, jei jinai yra užpildyta iki galo. Jeigu jis bent ką nors gaus, jis tikrai grįš dar kartą.

2. Ežys
Apsaugokite savo resursus tokiu pat būdų kaip ir Šykštuolis”, tačiau tuo metu pasistatykite reikiamą kariuomenę, kuri sugebėtų sunaikinti puolančio žaidėjo karius. Tam, kad paskaičiuoti, kiek karių jums reikės priešo armijai sunaikinti, vartokite mūšių simuliatorių.

Diplomatija

Įsidėmėkite, kad daug dalykų yra paremti psichologija. Toliau išvardintos strategijos gali būti vadinamos psichologinėmis:

1. Susiraskite aljansą Jūsų tikslas yra susirasti gerą ir gerai žinomą aljansą, kurio jus atakuojantis žmogus vienas negalėtų įveikti. Daugeliu atveju jūs netgi atgausite pavogtus resursus, tačiau žinokite, kad kurie žaidėjai jus puls vien dėl to, kad esate tam tikrame aljanse.

2. Tiesioginis kontaktas su puolėju
Labai sudėtingas klausimas. Štai milžinas pavertė nykštuką savo ferma. Ar yra įmanoma įtikinti jį sustoti? – Būtent!

Yra viena priežastis: paprastas mandagumas. Jūsų žinutėje turi būti gražiai ir draugiškai prašoma sustabdyti puolimus. Tačiau ne kiekvienas mėgsta žodį Prašššššššššššššauuuuuuuuuuuuuuuu kiekvienoje eilutėje, todėl nepersistenkite.

Nėra jokios garantijos, kad žaidėjas nustos jus pulti, bet daugeliu atvejų tai nors šiek tiek padės.

Jeigu jūs nesate tikras, kad galite parašyti laišką, kuris atneštų jums naudos, geriau išvis nerašykite. Puolėjas gali pasijusti įžeistas ir tik padidins atakų kiekį.

3. Susisiekite su aljansu.
Paprašykite savo aljanso pagalbos arba kad susisiektų su puolėju aljansu. Gal jie padės jums.

Išvertė: Nadal
 (balsų: 136)
paskelbė: Travian2 | 30 rugpjūčio 2007 | perskaitė: 90831
Gerbiamas lankytojau, šiuo metu esate mūsų svetainės neregistruotas svečias, arba nesate prisijungę. Jei norite papildyti straipsnį, ar turite įdomių minčių, susijusių su jo tema - kviečiame rašyti komentarus. Užsiregistravę turėsite galimybę tai daryti patogiau.
Kiti straipsniai:
#121 parašė: augas
 
kaip man sugriauti pastata savo miestelyje?
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#122 parašė: baubas
 
augas,
Reikia tureti 10 lwl gyvenamaji pastata.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#123 parašė: suske xD
 
Blt tapau ferma per savo acc 3x serve. Teko istrint nes visas aljansas pries mane susoko. O dar ne siaip aljansas o G7|FTW!!! Kur visi geriausieji! Blt likau apsalus. Po 300 imperionu puola blt nieko neliko... O po to dar germanai tj wpsie isvis likau basa. Nx trenkiau ta acc ir susikuriau nauja tj db kol kas nesu derma, ir tikiuosi daugiau netapsiu, nes patikekit, jausmas ziaurus, kai isnesa viska: ateinu i savo acc, normaliai viskas, pasiziuriu - blt nieko nera - nei resursu, nei pastatu, nieko! Pasiziuriu i zinutes pasirodo ferma tapau tj aina nx patarciau nesupykdyti tokio aljanso kaip G7|FTW... Iki db apsalus esu... Blt neuzsiprasykit sito... wassat
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#124 parašė: donkepys
 
Gal galiu paklaust toki klausima ne i tema o kaip rejk acc istrinti?
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#125 parašė: Zenia
 
ferma tai miestas kuri kas nors reidina ar atakuola man mano fermos patinka as ju turiu labai dauk fellow ir as jas labai mysliu ir priziuriu kad res pertekliaus nebut love o jei tu tapai ferma tai ieskok pagalbos jei nesuradai tai neistrink savo logo kad tavo res galetu naudoti zmones ir priziureti kad nebutu pertekliaus tongue
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#126 parašė: kas
 
Ka daryti jei as isvyso neturiu grudu?
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#127 parašė: xmildax
 
na neprisijuokaukit su tuom fermom o jei patys jomis tapsit fellow tada bus jums po fermos am
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#128 parašė: gvicka25
 
turejau acc s3 ir buvo 8-9 kaimai o tada uzpuole mane chaos dkkn ir visi kas tik gali 3kaimus sugriove 2 pavoge o 2 kaskur dingo tai db isnesa is manes


http://s3.travian.lt/berichte.php?id=387
95623

pazekit :D am recourse
vogia taip :D
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#129 parašė: Iwin
 
nu karoci jus nepatikes as tapau diadzaiusia verma 5serve ir3x speed
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#130 parašė: forfun
 
kokios koordinates land of black tiger? smile

ziurekit, man toks kvailas, gal kaip daugeliui patyrusiu pasirodys, bet jei tarkim teturiu pora trejeta kariu dar tik ...ir arteja priesas..zinau kad jie bus sunaikinti..ar galima juos pasiust i kokia oaze pastovet kol karas baigsis?
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#131 parašė: villain
 
o tj pvz jei turesiu 5 sleptuves 10 lygio, tj tokiu atvieju jei esu romenas tos sleptuves apsaugos 5000 kiekvienos rusies resursu?
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#132 parašė: nnnn
 
forfun,
gali
villain,
jo, bet nesamone tiek ju statyt
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 312    
 
 
#133 parašė: gox
 
mane labai nervina toks vienas zaidejas galiu duoti patarima kad kas nors nustotu jus pulti statykite daug sleptuviu as turiu 7 visos 10 lygio saugo 10000 nuo germanu o mano sandelio talpa 9800 siek tiek issinesa bet nieko. o dabar prie temos statykite sleptuves ir darykite kad nieko priesininkas neissinestu tada jus jam nusibosite ir jis jusu tikriausiai nebepuls smile bet jei jis yra uzkietejas vagis tai tada nelabai padeda sad
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#134 parašė: simonazz
 
Pasakysiu taip, romenams pradzioj buna sunkiausia, nes jei ji pradeda fermint jam py**a, o kai mane su galu pradejo fermint, tai pasistaciau 5 sleptuves 10lvl ir normaliai viska susitvarkiau pasigaminau didele armija o poto isgrioviau tas sleptuves, o su germanu tiesiog reik moket lost prisidarai ant pradzios kukoku gerai isfermini resu, o tada jau ir ietininkus ir ten paladinus visus darais
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 3    
 
 
#135 parašė: nnnn
 
simonazz,
juokdarys. 1 galai turi spastus, 2 romenai irgi turi sleptuves, 3 su romenais is vis lengviausia zaist, kad ferma padarytu tai as nezinau, reik but visisku idiotu. 4.. 5 sleptuves statytis tai cia...... be zodziu. tu tik svaistai laika, visi kiti aplink tobuleja 10 kart greiciau negu tu. Is vis jei jau taip nori tu sleptuviu prisidaryt, uzkeli viena iki 10 lvl, o po to beveik per visus laukelius 1 lvl, nes 1 lvl prideda 100 paslepiamu resursu, o kainuoja daaaaug pigiau negu uzkelt antra lvl, + antro lvl tik +40 prideda. o paskui su 10 lygio namu jas visas isgriaut. O su germanu pirma prisidarai kuoku, fermini, po to kai turi apie 100 kariu, nu pakankamai, pradedi resursu laukus kelt (labai greit cia viskas gaunas), o tada ir ietininkus su paladinais. Aisku gali ir kitaip, bet jei tave uzpuls daug stipresnis nakti ir tu nepamatysi, ispjaus visus tavo karius, liksi su nuliniais resursu laukais, o tada jau prasides bedos.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 312    
 
 
#136 parašė: galas
 
jei nori fremu buk germanas am ojei nori neebuti ferma buk galas bully

toshis>Ką reiškia tapimas ferma?
Tai toks dalykas, kai tave kiekvieną dieną puolą vienas ar keli kiti žaidėjai
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#137 parašė: Samu
 
"Joker,
Nežinau, ar mano taktika teisinga, bet aš darau taip:
Turiu 200 gyventojų. Prieš kurį laiką mane pradėjo dažnai puldinėti, užmušė kareivius, vogė resursus. Nustojau gaminti kareivius, prisistačiau slėptuvių. Ateina, užpuola, nieko nenužudo ir 0 resursų išsineša. Dabar keliu sienos, akademijos, šarvų lygius. Kai kai bus aukštesni lygiai, pradėsiu gaminti karius."


gal geriau tiesiog gamintis kareivius ir pries tave puolant juos issiusti minutei pasivaiksciot :) o kelti akademija ir sarvus neturint kariu yra tiesiog laabai neprotinga. ;]

 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#138 parašė: Marekas
 
kodel visus resursus pastaciau 1 lygio tik vieno gelezies negaliu pastatyti 1 lygio a taip visi gelezies po 1 lygio ten dar rasosi -"Maisto stoka: pirma pastatykite grudu fermas" o as jau visas grudu fermas pastaciau po 1 lygio
ka reikia daryti kad gelezies pastatyti 1 lygi?

bully

geras zaidas[hide] am
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#139 parašė: nykas98
 
Tai gal resursu trukst
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#140 parašė: fermerė
 
Mane tai 3 sped pasaulį vis puola garbanėlė ir kaimukas bet kaip puola tai po 5000 visko atima.Gal galit kokį stiprų aljansą pasiūlyt rašykit Geriausi 3
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#141 parašė: ka yra gaidy
 
as tapau ferma wink .mane puola su 15257pop recourse bet draugeklis man pasiunte def 15000falangu 12000raitu perkunu ir 50000druidu
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#142 parašė: zasranas
 
bl uzpisa vienas faktas esu 150pop galas taupiau resursus raitui perkunui israst atejo viienas romenas su 584pop ir su 100 imperatoriaus raiteliu ir nupiso 4000 resursu
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 12    
 
 
#143 parašė: Fermeriai, duskit!
 
Mane tai užknisa, mane fermina ir fermina speed'e. Sušika tie debilai žaidimą. Prakeikiu jus, idiotai!!!
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#144 parašė: ferma-bybys
 
nu as katik pradejau losti , 1.5 savaites losiu jau ferma tapau , nu nefajna buti tokia :( is manes viska beveik atieme , kuriu nauja chr

pz as ferma esumane puldineja :((((((((( sad kaskoks guminukas ar dewmonas kaip jis ten bebutu am kaskoks negaliu
bet as pasiruosusi kovai bully nu bet as zaidziaukaip normali zaideja ir ce jis pradejo mane puldinet griaut visko ir visa kita pz stiprus zaidejas crying
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#145 parašė: MANISKIS
 
mnc,
mnc,
mnc,
mnc,
mnc,
mnc,
o ne tikslo simulietorus lol
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#146 parašė: God
 
Galetu buti fermos kaip oazes tokie laukai ir jas plesti galetum nereiketu kariauti ;D am wink
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 3    
 
 
#147 parašė: s
 
Kai kuriems zaidejams tai ne zaidimas, o bandymas kazka irodyti, tipo kad yra virsesnis uz kitus ar kaska..
Mane puola zaidejas kuris turi belekiek gyvenvieciu, apdovanojimu ir kariu.
neturi sau lygiu zaideju, todel silpnesnius puola;DD
Praradau malonuma zaist plem;DD
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#148 parašė: linasst
 
kokia nesamone tapti ferma gerai kad yra sleptuve ir pavaduotojas mano brolis o jo armija tai geraiau tau nezinot kokia didelia kas esate fermos ir turit brolius kuriu armijos dideles padarykit kad jie butu jusu pavaduotojai man tai padejo puole kas netingi i die na kokius 38 kart.o dabar kai turiu pavaduotoja tai jis mane ir apgina

wink wink wink wink wink wink wink

ir as tu kancaras prakeiktas tu niekada ir nezinosi ka reiskia tapimas ferma angry angry sad sad sad sad sad wassat
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#149 parašė: giedrius
 
be tai nifiga nesuprantu gal kas gali paaiskint. Jeigu mane kasdien uzpuola bet nk nepavogia tj vistiek skaitausi kaip ferma nors nk nepavagia?
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#150 parašė: julius112
 
ferminau viena bahura tai is jo 80 gyventoju liko 4 :)
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 

 

 
 
  2007 Travianas.lt - Traviano pagalbos svetainė
E-mail | RSS | Registruotis | Paskutiniai komentarai | Reklama