Travian » Straipsniai » Oazės home mail

Oazės

Žaidimo pradžioje, oazės priklauso laukiniams gyvūnams. Oazės gali būti reidinamos (atakuojamos).

SVARBU: kiekvienoje laukinių gyvūnų saugomoje oazėje (apleistas slėnis) yra 400 kiekvieno resurso vienetų. Kai atakuojate oazę - galite šiuos resursus pagrobti. Jų kiekis atsistato pakankamai lėtai: oazės profilinio resurso (žr. žemiau) atsistato 40 resursų vienetų per valandą greičiu, o kitų resursų - 10 resursų vienetų per valandą greičių. Užmuštų gyvūnų populiacija taip pat gali atsistatyti - tai yra atsitiktinis procesas. Gyvūnai gali grįžti po kelių valandų nuo oazės puolimo, o gali tik po savaitės. Laikui bėgant nepuolamų oazių gyvūnų populiacija didėja - t.y. atakuoti jas bei užkariauti (prijungti prie savo miesto siekiant padidinti resursų gamybą) bus vis sunkiau.

Taigi, reikia turėti gan didelę armiją, jog gautumėte pelno iš reido. Gauti pelną iš oazės turėtų būti įmanoma reidinant su keliais šimtais karių ir karžygiu. Gyvūnų skaičių oazėje gali pamatyti paspaudęs ant jos žemėlapyje - žvalgybos nereikia.

Yra du tipai oazių. Pirmasis tipas teikia tik vieną resursą (profilinį). Antrasis tipas teikia profilinį resursą ir papildomai grūdų. Kai tu užkariauji oazę, resursų bonusą duoda tik tai gyvenvietei, iš kurios tu ją užėmei! Produkcijos bonusas pakelia tik tikrąją gyvenvietės produkciją - neįskaitant kitų bonusų.

Oazių tipai
Išvaizda 1 Išvaizda 2 Gamybos didinimas
Type 1 Medienos oasis Medienos oasis +25% medienos per valandą
Type 2 Medienos and crop oasis - +25% medienos per valandą
+25% grūdų per valandą
Type 1 Molio oasis Molio oasis +25% molio per valandą
Type 2 Molio and crop oasis - +25% molio per valandą
+25% grūdų per valandą
Type 1 Gele382;ies oasis Gele382;ies oasis +25% geležies per valandą
Type 2 Gele382;ies and crop oasis - +25% geležies per valandą
+25% grūdų per valandą
Type 1 Gr363;d371; oasis - +50% grūdų per valandą
Type 1 Gr363;d371; oasis Gr363;d371; oasis +25% grūdų per valandą

Nepriklausomų oazių užėmimas

Oazę galima užkariauti puolant ją su karžygiu kelis kartus.
Užkariautoji oazė yra pridedama prie gyvenvietės užkariautų oazių sąrašo, iš kurios karžygys puolė. Prisimink, kad oazė turi būti matoma žemėlapyje, nustačius gyvenvietę per jo vidurį (centruoti žemėlapį) tam, kad galėtum ją užimti. Kitais žodžiais, oazė turi būti trijų kvadratų atstumu nuo gyvenvietės.

Tau reikia karžygio namų 10 lygio vienai oazei užimti, 15 lygio sekančiai oazei ir 20 lygio trečiai oazei užimti. Pavyzdys žemiau pažymi ”tavo” gyvenvietę juodai, o oazes kurias teoriškai gali užimti pažymėtos raudonai. Svarbu: vienai gyvenvietei gali priklausyti tik 3 oazės.

Užimant/puolant žaidėjų nuosavas oazes

Tam, kad atimti oazę iš kito žaidėjo, reikia sunaikinti gynybą ir pulti su karžygiu kelis kartus. Jeigu gynėjui priklauso 3 oazės, tau tereikia vieną kartą užpulti su savo karžygiu. Jeigu gynėjui priklauso 2 oazės, tu turi pulti du kartus su savo karžygiu. Jei gynėjui priklauso tik viena oazė, reikės pulti 3 kartus su savo karžygiu, tada oazė priklausys tau. Svarbu: Karžygiai nepradingsta po oazės prisijungimo, kaip vadai - (senatorius, germanų vadas, kunigaikštis) pradingsta po gyvenvietės užėmimo.

Oazės reidinimas leidžia tavo kariams apiplėšti gyvenvietę, kuriai priklauso oazė, apiplėšta gyvenvietė praranda 10% resursų per vieną plėšimą, po 10 minučių. Resursai, žaidėjui priklausančioje oazėje vėl prikaupiami po 10 minučių. Taigi puolant oazę 7 minutėms praėjus po pirmojo reido, kariai galės pagrobti tik 7% resursų iš gyvenvietės, kuriai ta oazė priklauso.

Jeigu nori apginti oazę nuo reidų, gali pasiųsti pastiprinimą. Pastiprinimą galima susigrąžinti per tos pačios gyvenvietės susibūrimo vietą, kariai yra maitinami šios gyvenvietės.

Išvertė: Saras
 (balsų: 132)
paskelbė: Travian2 | 31 rugpjūčio 2007 | perskaitė: 194815
Gerbiamas lankytojau, šiuo metu esate mūsų svetainės neregistruotas svečias, arba nesate prisijungę. Jei norite papildyti straipsnį, ar turite įdomių minčių, susijusių su jo tema - kviečiame rašyti komentarus. Užsiregistravę turėsite galimybę tai daryti patogiau.
Kiti straipsniai:
#61 parašė: lioncius
 
kiek suprantu gali užkariauti kiekvienai gyvenvietei po 1 oazę su tuo pačiu karžygiu
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 1    
 
 
#62 parašė: bulshit
 
Kas per nesamone, kad galima uzimt tik tas oazes kurios matosi kai centruoji zemelapi, tai nesazininga kitu zaideju atzvilgiu!!!Nes pvz pas mane tai tik 1 oaze yra 25% galezes, o pas kitus 25% gelezies + grudu ir dar + kokios 3 oazes!!!!!!!!!
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#63 parašė: nzn666
 
visi padauginimai susisumuos smile
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#64 parašė: :P
 
klausykit yra toks oases bonus tik crop nu per crop finderi kada ieskaj oazes buna 150% 75% ka jie rejskia ? :P
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#65 parašė: Cypas
 
sweiki noreciau suzinot kiek ,kokie givunai turi atakos nes noresiu pult oaze o ten nemazai visokiu givunu....
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#66 parašė: ninija
 
Cypas,
susirask susiburimo vieta ir ten analizatoriu ir yvesk savo karius ir gamtos pazesi ar laimesi.

o tipo jai idauzau visus tuos gyvunus jie gris uz dienos ar savaites ir puls mano uzkariauta oaze? ar ne nes parasyta gyvunai gris uz dienos ar pora valandu
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#67 parašė: Vendeta
 
:P,
taj rmt ka rejskia tie 75% 150% per crop finderi rodo juos o ka jie rejskia ??
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#68 parašė: blinkblink
 
Labai ačiū už šią informacija man tikrai pravers ;]
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 3    
 
 
#69 parašė: Doce
 
zekit jei as turiu 3 gyw 1gywenwiete arti 3 bet 2 pastaciau tolokai nuo pirmu... pastaciau kazygio nama ir isradau karzygi 1 gywenwietei... tai kaip man uzimti oaze prie 2 gywenwietes kai karzygys toli nuo tu oaziu o daugiau nei 1 karzygio neleidzia gamint ?
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#70 parašė: Don Atus
 
Ar galioja 3 langeliu apribojimas puolant kazkam priklausancias oazes? Turiu omenyje, jei pvz nuo manes per 5 ar daugiau langeliu yra kazkam priklausnati oaze, ar galiu ja uzkariauti???
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#71 parašė: Cobrix
 
Viska perskaiciau ir neradau atsakymo i man rupima klausima
Ar galiu tureti is viso tik 3 oazes per visa savo imperija?
Ar galiu tureti is viso daugiau negu 3 oazes, tarkime po tris oazes kiekvienam savo miestui, jeigu yra ant zemelapio?
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#72 parašė: vitabaras
 
Nėjaciau paklausti jei turi dvi gyvenvientes ir užkariauji oaze, tai resursai pasidėja sbiejuose miesuotse ar tik vienam.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#73 parašė: tyyftf
 
tongue

crying what request love
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#74 parašė: DiaBoliC
 
Zmones, jus pirma pasiskaitykit straipsni apie oazes ir tada nekils klausimu. Oazes bonusas pridedamas tik tai gyvenvietei is kurios buvo puolama, jei turi kelias gyvenvietes ir antrojoj pastatai karzygio namus, tai gali laisvai is jos siuntinet savo karzygi. Kiekviena jusu gyvenviete gali tureti po 3 oazes (karzygio namai lvl20).
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#75 parašė: jordiz
 
tai eina uzimt tik tas oazes, kurios matosi centravus gyvenviete? ir jei kitam mieste yra 10 lvl karzygio namai, jau neuzimsi ten, kur matosi is kitos gyvenvietes? wink
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#76 parašė: peliukasPim
 
o jeigu tu oazes nematai kai zemelapis yra sucentruotas tai negali jos uzimt? aplink mane visos oazes jau uzimtos
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#77 parašė: arta
 
pofke,

sumuosis:)
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#78 parašė: jonas
 
o galin is kito ciuvo oaze atimt? belay
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#79 parašė: nnnn
 
ne nu.. gi viskas parasyta. Galit uzimti tas oazes, kurias matot zemelapyje (paprastam, ne su pliusu) padare savo gyvenviete viduryje (centralizave, arba tiesiog nepajudine zemelapio i sonus).
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#80 parašė: kulis
 
as biski nepagavau kampo uzkariavau oaze nu prisidejo tas pliusas bet kai pasistaciau plytine ir lentpjuve tai keik as gerinciau tai resursai nekyla sad kaip suprast zmones paaiskinkit recourse
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#81 parašė: eimiuxas
 
jeigu nezinai kiek reikia kariu uzkariauti oazei ir nugaleti gyvunams nueik i susiburimo vieta ir ten bus musiu simuliatorius jis veikia taip kaip skaiciuotuvas, nustato kiek kariu reikes nugaleti priesui ir t.t.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#82 parašė: immortallt
 
Pirma, tokiems loxams kurie namoka persiskaityti reiktu deti banus. Antra, pasistacius lentpjuve ir kitokius pastatus automatiskai tau prideda % prie gamybos, bet neraso karzygio namuose, nes tai atskiras priedas! Ir kad neprideda gali nesapalioti
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#83 parašė: maca
 
O galima uzimti keles oazes???
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#84 parašė: tea
 
Sveiki,

Turiu skubu klausima ---

Kaip padidinti oazes lojaluma, tuo metu kai jis krites del kito zaidejo puolimu su karzygiu?
(ataka su mano karzygiu nepadeda - lojalumo nedidina).

Ar yra koks kitas budas ginti oaze nei pastiprinimai!Aciu labai!
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#85 parašė: Baltas Vejas
 
aj kuo daugiau skaitau forumus tuo labiau isitikinu kad traviana losia daugumoj visiski lopai... gerai dar kad kompa sugeba isijungt ir be forumo pagalbos isijungia foruma lol zodziu staciau staciau tuos susiktus karzygio namus o kai pilnai perskaiciau straipsni tai supratau kad ablomas kaip reta, nes norejau oazes kad didintu 25% medzio ir grudu, o aplink mane yra tik 25% medzio molio grudu ir prisiglaudus prie gyvenvites 50% grudu... aisku kiti tik dzaigtusi kad tokia salia... bet nafik tie grudai kai ju ir taip per daug visalaik... no
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#86 parašė: p
 
As turiu 2 gyvenvietes,ir 1 karzygy,prie antros gyvenvietes yra oaze kuria noriu uzimti,ar galesiu tai padaryt su pirmos gyvenvietes karzygiu? Ta oaze yra per toli nuo pirmos gyvenvietes.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#87 parašė: a
 
jo
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#88 parašė: Greta
 
Kaip galima padidinti oazės pasitikėjimą vyriausybe?
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#89 parašė: effect
 
kiek kainoja resursu 10 level karzigio namus pakelti? no
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#90 parašė: MICHAELL DHORDAN
 
travian.lt coll am
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 

 

 
 
  2007 Travianas.lt - Traviano pagalbos svetainė
E-mail | RSS | Registruotis | Paskutiniai komentarai | Reklama