Travian » Straipsniai » Romėnų vystymosi pradmenys home mail

Romėnų vystymosi pradmenys

Sėkmingi žmonės turi tikslą. Nežinodamas ko nori, nieko nepasieksi.
Norman Vincent Peale

Pradžia


Romėnų vystymosi pradmenysŠis vadovas atskleidžia galimybes, kaip efektyviai naudojant resursus savo gyvenvietę galima paversti ekonomine jėgaine. Jei tavo žaidimo tikslas yra karas ir dar kartą karas, tuomet šis vadovas ne tau. Didžiausią dėmesį skirsime laukų plėtojimui, tačiau tai nereikš, kad negalėsi pulti savo kaimynų :)

Kodėl romėnai?


Romėnai turi sąlyginai brangius ir lėtus karius, kodėl man rinktis juos? Geras klausimas, šiuo vadovu gali nesunkiai naudotis galas ar netgi germanas (nors pastariesiems yra ir efektyvesnių strategijų).
Verta pridurti, kad romėnų kariai nors ir brangūs, tačiau jie yra vieni stipriausių žaidime. Kitos tautos nesugeba prilygti jų pėstininkų galiai, netgi kavalerija. Pretorionai ir imperionai geriausi specialistai, o legionieriai yra vieni geriausių generolų žaidime.

Principai


Prasidėjus žaidimui, vystymasis yra labai lėtas, kartais prireikia savaičių ar net mėnesių tikslui pasiekti. Turėkite kantrybės! Šis vadovas skirtas tik kantriems žaidėjams. Čia neaprašomi visi veiksmai pažingsniui, tik patariama, kokie tikslai turi būti kiekvienoje stadijoje. Vadovaukitės juo tol, kol jūsų nuomonė ir žaidimo stilius sutampa su vadovo pasiūlymais. Nėra dviejų vienodų gyvenviečių. Dėmesys atkreipiamas į svarbiausius principus ir rekomendacijas, kaip greičiau ir efektyviau augti ir stiprėti.

Pirmoji diena


Taigi, tu ką tik pradėjai! Žaidimas prasideda ir turi daug resursų, mažą produkcijos lygį ir beveik tuščią gyvenvietę. Žinoma, nekantrauji kuo greičiau pradėti vystyti ją, tačiau neskubėk. Mūsų tikslas pakelti laukus iki 10 lygio per 8 10 savaičių ir turėti kariuomenės tiek gynybai, tiek puolimui. Šis vadovas padės pasiekti 10 laukų lygį,o toliau jau teks vystyti gyvenvietę savo nuožiūra: įkurti naują ar sutelkti dėmesį kariuomenės kūrimui, persiorentuojant į puolimą. Be to, žaidžiant pora mėnesių, vadovo jau ir nebereikės :).

Traviano žaidimo pagrindinis aspektas: statant pastatą ar keliant lauko lygį, gaminant karius, grūdų produkcija mažėja. Todėl svarbu, kad grūdų produkcija visada išliktų teigiama, negalima pamiršti kelti grūdų laukų lygio.

Kadangi visą dėmesį sutelksime ekonomijai, turimus resursus investuosime į laukus. Apskaičiavus bendrą reikiamų resursų kiekį, matome, jog labiausiai reikės molio, po to medžio, geležies ir galiausiai grūdų. Santykis tarp medžio:molio:geležies:grūdų turėtų būti 10:12:8:6. Grūdų gamyba turėtų būti perpus mažesnė arba šiek tiek didesnė nei molio (šį santykį reikia stengtis visada išlaikyti). Laikantis šio principo tobulėsi daug greičiau už tuos, kurie kelia kiekvieną lauką tolygiai. Taip pat, vienodos gamybos laukai negali skirtis daugiau nei vienu lygiu, pavyzdžiui, nekelk medžio lauko gamybos nuo 5 iki 6 lygio, jei visdar turi 4 lygio laukų.

Žaidimo pradžioje gautus resursus reikia investuoti į laukus, pradedant molio. Pirmąsias dienas esate apsaugotas nuo priešų puolimų, todėl apie apsaugą iš karto galvoti nereikia, visus turimus resursus galima skirti laukams tobulint. Artėjant apsaugos pabaigai, reikia pradėti galvoti apie slėptuves, kadangi karių gamyba yra brangi. Slėptuvės apsaugos turimus resursus nuo priešų akių, taigi statome slėptuvę ir keliame iki 4 5 lygio.

8 10 dienos


Šiuo metu laukai jau turėtų būti 3 lygio, o produkcija panašiai 60/60/60/40 per valandą. Kelti laukus iki 4 lygio yra ganėtinai brangu ir papildoma 7 vienetų produkcija per valandą mažai tepadeda, reikia kuo greičiau iš 3 lygio pakilti į 4. Pagaliau kursime kariuomenę :). Keliame gyvenamojo pastato lygį iki 3 ir statome susibūrimo vietą, kareivines bei turgavietę (kai negalite prisijungti daugiau nei 9 valandas, patartina pasistatyti sandėlį, jei norite stoti į aljansą ambasadą). Pastačius kareivines treniruojame 4 6 legionierius, pulsime silpnesnius kaimynus. Keletą dienų kiek galima dažniau puldinėjame kaimynus, tik atsargiai, brangiai atsiėjo legionieriai :). Puolame neaktyvius, vengiame stipresnių už save.

Kadangi naujoko apsauga jau baigėsi, stengiamės karių ilgai mieste nelaikyti (jei netyčia užpultų stipresnis kaimynas) bei kelti slėptuvės lygį.

Laikas sugrįžti prie laukų kėlimo. Kelti reikia visus laukus iki 6 lygio. Resursų daugėja, todėl reikia nepamiršti nuolat didinti vietą sandėlyje, taip pat pasistatome klėtį, bei reikalui esant keliame slėptuvės lygį. Tuo pačiu gaminame vieną kitą kareivėlį, kad laukams esant 6 lygio, turėtume apie 30 legionierių.

3 4 savaitės


Laukai jau 6 lygio, kelti juos iki 7 labai brangu, jei grasina didesni kaimynai, reikia apsaugos :). Statome 3 lygio kareivines, akademiją ir keliame jos lygį iki 5. Statome šarvų kalvę, ginklų kalvę (iki 3 lygio), tuomet pasistatome arklidę. Akademijoje ištyrinėjame pretorioną, imperioną bei raitąjį legatą. Pasigaminame apie 30 pretorionių ir 30 imperionių (priklausomai nuo kaimynų agresyvumo). Taip pat treniruojame 3 raituosius legatus. Slenkant 3 4 savaitei pastatome malūną, anksčiau nereikia, kadangi būtent dabar 1 lygio malūnas naudingiausias, taip pat plečiame turgavietę.

Raituosius legatus gaminome ne kam kitam, kaip kaimynų šnipinėjimui. Kai randame kaimyną be apsaugos, puolame jį ir atimame resursus (kurių mums reikia labiau :) ).

Kareivių pasigaminome, pastatų pastatėme, grįžtame prie laukų (taip, ir vėl) kėlimo. Kitas 4 savaites keliame laukus iki 10 lygio, tačiau nepamirštame pasigaminti ir kareivių. Rekomenduojama turėti apie 100 gynybinių pajėgų laukams esant 10 lygio.

Patarimas: užkėlus medžio, molio ir geležies laukus iki 10 lygio, atsiranda galimybė statyti lentpjūvę, plytinę ir liejyklą (duoda iki 25% resursų gamybos padidėjimą). Atsižvelgiant į tai, naudingiausia būtų turint 8 lygio lauką, pavyzdžiui medžio, kiek galima greičiau pakelti iki 10 lygio ir pastatyti lentpjūvę, kurią užkelti iki 4 lygio. Tai duotų 17% daugiau resursų nei užkėlus visus laukus iki 9 lygio.

8 10 savaitės


Tikslas pasiektas, turime 10 lygio laukus, atsiranda naujos galimybės, kaip:
Įkurti naujas gyvenvietes, remiant resursais iš pirmosios gyvenvietės.
Atakuoti aktyvius, apsirūpinusius gynyba žaidėjus.
Kelti pastatų lygį, pasigaminti katapultų ir iškaršti aplinkiams kailį :).

Pastabos:
Šis vadovas išverstas iš anglų kalbos, padėka žmogui, parašiusiam, originali versija gali būti surasta adresu:
http://forum.travian.com/showthread.php?t=67436

Išvertė:
MsDevilness
 (balsų: 162)
paskelbė: Travian | 21 lapkričio 2007 | perskaitė: 251098
Gerbiamas lankytojau, šiuo metu esate mūsų svetainės neregistruotas svečias, arba nesate prisijungę. Jei norite papildyti straipsnį, ar turite įdomių minčių, susijusių su jo tema - kviečiame rašyti komentarus. Užsiregistravę turėsite galimybę tai daryti patogiau.
Kiti straipsniai:
#121 parašė: Andrius009
 
O kada siena geriau statyti? Ten nebuvo prashyta... belay
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#122 parašė: lopas toks
 
Visai gerai parase zmogus man tai labai padejo winked
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#123 parašė: nnnn
 
Andrius009,
jei turi armija, reik turet ir siena. Nes deff armija be sienos nk gero
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 312    
 
 
#124 parašė: mmmmmmm
 
biski ten pe greitai vare as jau koke gal 2 menesius losiu o pres savaite pasistaciau 10 lygio laukus gal ilgiau losiu
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#125 parašė: nnnn
 
mmmmmmm,
vadinas letai tobuleji.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 312    
 
 
#126 parašė: arturas
 
nesamone as romenas bet negaliu daryti viehno ju ypatumo turiu statytis ir keltis 3dalykus o ne!tik du kaip kitos gentys!
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#127 parašė: nnnn
 
arturas,
aiskiau rasyk. Kitos gentys po 1 gali, romenai po 2 (viena miesto centre, kita resursu laukuose)
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 312    
 
 
#128 parašė: ewe
 
As tai laikausi dar kitokios taktikos wink pirmiausia zinoma keliu laukus, bet pirma bandziau normaliai isvystyt tik keleta lauku (pasiekiau visus laukus iki 5 lvl) bet dabar perskaicius si straipsni pradejau keltis ir kitus, nes issivyste buvo tik 4 laukai wink armijai telkti pasistaciau visus reikalingus pastatus, taciau jos neformuoju, nes mane labai daznai atakuoja. Taciau juokingiausia tai, kad nors mane ir ziauriai atakuoja, visada issisuku be nuostuoliu smile turiu 8 lvl sleptuve kurioje paslepiami visi resursai, kariu kurios gali uzmusti neturiu, taigi priesas gryzta is manes naudos gaves 0|0|0|0 wink nusprendziau pirma apsirupint gynyba, todel armija formuosiu tik tada, kai siena bus pasiekus auksta lygi (kol kas tik 5 lvl pas mane tai dar ilgai teks laukt...) ir prisigaminsiu pretorionu. taip apisginklavusi galesiu atremti puolimus (bent as taip manau). O veliau pati kursiu pajegas ir pulsiu... nes kol kas mano kariai tiesiog butu iszudyti. Kaip jums tokia mano strategija? fellow winked
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#129 parašė: nnnn
 
ewe,
as ir taip kazkada dariau. Dabar emuosi kitos taktikos. Zaidimo pradzioje kuo greiciau stengiuos pasistatyt kareivines ir pasigamint kariu. Kai tik baigias naujoko apsauga is kart reidinu kaimynus ir gaunu resursu.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 312    
 
 
#130 parašė: ewe
 
is tiesu nesamone cia parasyta. romenams gelezies reik beveik daugiau nei molio kariu gamybai). taip kad siulau pirma keltis moli ir gelezi, o paskui jau kas lieka...
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#131 parašė: nnnn
 
ewe,
nepasakyciau. Is pradziu romenam gelezies reik labai nedaug, tdl atvirksciai reik gelezies smarkiai nekelt. Labiausiai reik molio is pradziu. O paskui, kai jau resursu isgaunama daugiau ir jau karius pradedi gamint, va tada jau apie gelezi reik galvot ir tada gelezis su moliu susilygina pagal svarbuma.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 312    
 
 
#132 parašė: killjoy
 
noriu paklawst ;> jejgu isjungiamas zajdimas ar resursai kaupiasu? :)
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#133 parašė: ewe
 
zinoma smile jeigu nesikauptu tai is kur visi resursu turetu? wink

ir dar cia skaiciau neseniai kazkieno issireiskima kad romenai sudas ir germanai geriausi, romenai labai letai keliasi resursu gamyba iki 100 ir pan... tiesiog noriu pasakyt kad pabandziau zaist ir su germanais. Ir gavos visiskas SUDAS! aplink mane buvo vien galai turintys pop vos ne po 200, visi reidino ir net nebuvo kada kariu prisigamint! o be kariu tie germanai tai visai kazkokie... o su romenais nepasakyciau kad letai keliasi resursai(nors tiesa pasakius nezinau kiek yra greitai wink ). isvada: mano resursu gamyba 110 visu dalyku (grudu 70), gynybine siena 8 lvl, turiu visus reikalingus kariu gamybai pastatus pakeltus iki gan auksto lygio, pilnai pastatyta sleptuve. viso to pasiekiau per 2,5 sav o pas mane internetas tik nuo 5 val... taigi nezinau, bet patarciau pagalvot preis sakant kad romenams pradzioje labai sunku smile
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#134 parašė: ewe
 
ir dar pridesiu: apsirupinusi gynyba (kaip jau rasiau kiek anksciau, nes mano taktika- pirma isitvirtint mieste ir tik tada pult) pradejau gamintis legionierius ir visus reidint wink prie galu stengiuos nelisti, nes nenoriu veltis i tas ju spastiniu nesamones, bet uztat jei pamatau germana... wink nusiunciu 5 savo legionierius, o germanas net kariu visiskai neturi wink viska atimu is jo wink o jie gi tipo ,,pati agresyviausia gentis Traviane" wink pakeisciau sita pavadinima i ,,pati fermiskiausia gentis Traviane" wink bet noriu padekot zaidimo kurejams kad sukure tokia genti, kuria butu galima farmint smile dekui fellow
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#135 parašė: ewe
 
mano manymu, zaidime geriausias pasirinkimas- galai (del ju geros gynybos) ir romenai. Taciau visgi romenus vertinu labiau,kadangi su jais per trumpa laika gali labai daug ka padaryt. Vienas minusas- gan brangus kariai, taciau i tai atsizvelgiant tereikia pastoviai kelti grudu fermu lygi, o molio,gelezies ir medzio seip ar taip visiems reikia prisigamint,ne vien romenams smile kas be ko, naujokui romenai labai geri del savo paprasciausio kario- legionieriaus. Jis (palyginus su romenu kariais) pigus, jo nereikia tyrineti, naudingas ir gynyboj, ir puolime. patariu rinktis romenus smile pati isbandziau
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#136 parašė: duvinux
 
Gal zinot kuo skriasi puolimas ataka nuo puolimas reidas?
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#137 parašė: NoMatter
 
mano manymu.. germanai pradziai geriausia yra.. bet labai gerai moketi su jais pradeti zaidima.. kiti zaidejai net galvoja kaip jie taip greitai pleciasi.. ir t.t.. o romenai manau pacioje pradzioje tai jie turi susirast ambasada.. arba tartis su kaimynais.. kad juos apgintu ir t.t.. nes nieko gero nebus ;] nes pradzioje jie tik keliasi lygi.. o tik po to buna gana stiprus ;] bet reikia pradzioje geimo jiems patiems islikti :D
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#138 parašė: ramasx3
 
tikrai tik lopai gali nezinot kad resursai ira molis medis gelezis ir grudai. mano gamiba po dauk daugiau nei 116. o pagal mane romenai ira geriausi ir galai am
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#139 parašė: ewe
 
NoMatter - silpni pradzioj... wink nu kaip cia tau pasakius... panagrinekim visu triju genciu pesciuosius karius. kiekviena gentis turi po viena ginybini ir viena skirta puolimui kari (germanai du). taigi, galai- falanga ir pestininkas su kardu, romenai- imperionas ir pretorionas, germanai- pestininkas su kuoka, ietininkas ir pestininkas su kirviu. Faktiskai pradzioje zaidimo galas yra suorientuotas i gynyba (falanga- gynybinis), germanas- i puolima (pestininkas su kuoka), o romenas.... Liko nepaminetas paprasciausias jo karys- legionierius. Jo puolimo galia lygiai tokia pati kaip pestininko su kuoka, o gynyba vos vos nusileidzia falangai. Pestininkas su kuoka gynyboj- s..., todel germana pradzioje visi reidina. Falanga puolime- s..., todel galai nelabai puola kitus. O va romenas su savo legionierium gali atremti germano puolima ir netgi atakuot gala. O sis karys nereikalauja daugiau pastatu nei falanga ar pestininkas su kuoka.
Dvieju pastatu statymas vienu metu padeda dar labiau issiplesti. Taigi, kas dabar silpnas pradzioj?.. winked
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#140 parašė: nnnn
 
ewe,
pradzioj stiprus germanai :) tai kas kad jie neturi ginybos? viskas issprendziama. Germanai neturi leisti romenam pasigamint legionieriu. Budamas germanu, as pamates romena, is kart ji puolu. Germano taktika yra puolimas. Kas is to, kad legionieriu kad ir 20 turi ir pacioj pradzioj isleidai jiem visus resursus? Ateis 60 kuoku ir visus nunes. Toliau germanu ginyba.. Nu as nematau dideliu problemu pradzioj. Stai pvz as zaidziau speede. Pirma diena is kart stataus kareivines (nu kad jas pasistatyt dar kitus reikalingus pastatus) ir ruosiu kuokas. Nuo kitos dienos reidinu ir visus resursus skiriu kuokom. Susirenku 50 ir pradedu tobulint viska ir siek tiek kuoku dar didint. Puolu visus aplink romenus. Ne esme kad ju pop trigubai didesne. Pop nieko nereiskia. Pora kartu mane puole kiti germanai. Lb paprasta apgaut juos: salia randi zaideja kurio pop 2 (yra visur tokiu). Paskaiciuoji kad tavo kuokos uzpultu ji ir griztu pora sekundziu po to, kai tave puola kitas germanas ir nusiunti savo resursus i ta 2 pop gyvenviete pora sekundziu iki tavo puolimo (kad parsinestum resursus). Vos germanas tave uzpuola, is kart grizta tavo kariai. Is kart siunti juos i puolejo kaima atakai (neziurejes ataskaitos - IS KART). Tada vos tik paleidi karius atakon, is kart pasiziuri ataskaita, ar verta pult. Ivertini jo kariu kieki ir apgalvoji ar atsaukti puolima ar ne. Kitas germanas salia tik atima resursus is tavo fermu. Kad ir prarasi kuoku, vistiek apsimoka uzmust jo kuokas. O romenas pradzioj yra niekas, jo kariai brangus. Romenai turi gamintis sleptuves. Nu yra kita iseitis. Pasigamini viena sleptuve. 10 lygio. Tada karzygio namus, akademija, sarvu kalve. Issirandi pretoriona. Pasigamini is jo karzygi, visus jo + ginybai skiri. Pora kartu germanas uzpuoles ir nieko nepeses ir dar plius netekes daug kariu greit atsikabins. Nu aisku, kainuoja daug resursu, bet siu pastatu ateity vistiek reiks, o kas is tu sleptuviu? Vistiek puls belekiek kartu, vistiek negalesi kariu pasigamint, nes juos uzmus ir vistiek tas sleptuves paskui nugriausi. Manau pradzioj tikrai germanai geriausi. Ir kuoka puikus karys :) jis pigus, jo ataka 40 (palyginus su kaina - lb didele) ir jis gali isnest net 60 resursu. Nu nzn, man kuoka yra puikus karys. Nereik su juo gintis. Jis visa laika turi keliaut.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 312    
 
 
#141 parašė: ewe
 
nesakau, kad kuokininkas yra blogas karys. Jo kainos atzvilgiu, net labai geras smile bet germanas turi sedet prie kompo labai ilgai ir laukt, ar tik jo kas nepareidins, nes tada ir jo kuokom galas ir resursam amen. kuokininku gynyba tiesiog tragiska. Mane reidino vienas germanas su 200 pop , as turejau per puse uz ji maziau pop. Pas mane siusdavo mazdaug po 160 kuokininku. Viena diena mane jis labai uzkniso, pradejau statys sarvu kalve, ginklu kalve, arklides, isradau cezario raiteli, per kitas 3 dienas jo prisigaminau 70 ir i kova! nusprendziau: arba viskas arba nieko, jokiu reidu nedarysiu, vien ataka. Na ir ka? Praradau mazdaug puse kariu. Germanas turejo ir ietininku, ir kuokininkai visi buvo sugryze (net daugiau ju truputi buvo), keleta pestininku su kirviu maciau... Visus istaskiau. Daugiau to germano akyse neregejau, pop nebesikelia vargselis... wink matyt resursu nebegauna kai reidint neturi su kuo wink
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#142 parašė: nnnn
 
ewe,
as germanas speede. Mane kitas germanas uzklupo. Reidino su kuokom, apie 60 lyg. Pas mane buvo apie 200 gal. Zdz pamates tai jis is kart su paladinais uzpuole ir isskerde visas kuokas :( as visad issiusdavau tas kuokas vaiksciot kol nebudavau. Viena karta grizau veliau nei planavau ir is kart. Nu bet as po to labai greit atsistaciau tas 200 kuokeliu :) kazkaip nesugalvojau ginybiniu kariu prisigamint, apie 10 gal tik ieciu buvo :D ir pora paladinu. Nu bet dabar jau tuo pasirupinau :) Bet va kas uzknisa. Niekad anksciau nepuldavo. Pirma karta uzpuole aplamai. Pirma... ir butinai atitiko, kad mano kariai buvo grize.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 312    
 
 
#143 parašė: ewe
 
bet romenai irgi neatsisako germanu pareidint smile butent del tu ju kuoku, kadangi daug kuoku nereiskia gera gynyba. Kaip jau minejau, germanas visa laika turi sedet prie kompo (jau pats tai pastebejai). Jis gyvena is reidinimu, taciau jei kas nors surizikuos ji pult, tai taps amzina ferma. Puikiai suprantu kad kuokos daug ka gasdina (pvz visa mano ally) nes germanas ju turi virs 200 (cia jau kitas). Taciau jeigu surinktum minimum 100 legionieriu ar kokius 60 imperionu tai ji iskart nunestum feel visos gentys yra geros. Kiekviena is ju turi labai geru kariu. Pvz gali sakyt, kad romenu kariai brangus, bet tai yra del to, kad reikia kazkaip atpirkt ju universaluma ir auksta gynyba bei ataka. Juk gali pulti netgi su romeno pretorionu, gynybiniu kariu, ko niekad nepadarysi su germano ietininku ar galo falanga. I tai irgi reikia atkreipt demesi smile
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#144 parašė: nnnn
 
ewe,
nu tai jo, 1 cezario raitelis ir 36 kuokeliu neber :D o 5s pasiemiau romenus, speede germanus, su romenais db labai nuobodu lyginant su germanais. Nu bet paskui gal net atvirksciai bus :) o romenu kariai universalus, skirti tiem, kas neturi tikslios taktikos :)
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 312    
 
 
#145 parašė: Mange
 
as irgi atsmenu losiau 3x serveryje ir pasijemiau romena. tik pasibaigus apsaugai mane puldinejo zmones su 300pop ir daugiau. As iskarto puoliau i sleptuwes, statydawau sleptuwes ir laukus. turejau slpetuviu gal kokias 9 :) niekam neleisdavau nk isleisti ir pastebejau, kad jau mano gamyba yra wirs 300, pasigaminau imperionu uz visus resursus, nu ir ka pradejau as juos puldineti ir pastebejau, kad jie tapo mano fermomis. Uj td buvo daug darbo nugriauti 9 sleptuwes, bet uztata td kaip pradejau grejt vystitis. Jie tap mano grynomis fermomis, isikuriau 3 miestus, susiradau gera aljansa :) nors kariu pasakes nkd daug neturedavau. 800imperionu ir 100raitu imperionu ir pora raitu cezariu :)
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#146 parašė: Abromelis
 
Gal kas zinot kur gaut romenu senatoriu? akademijoj israst leido - isradau, o kur dabar ji rast? :)))
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#147 parašė: nnnn
 
Mange,
oho, nereik tiek daug :P jau 3 zr daug :D o as ir su viena issiverciu :)

Abromelis,
rezidencijoj arba valdovu rumuose :)
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 312    
 
 
#148 parašė: jo jo jo
 
:D

bully
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#149 parašė: Dyone
 
Galai ir germanai geriausi tie romenai tai lodariai flegmos.... angry lopai romenai tik tiek kad siena gera turi ir du pastatus statyt gali o siaip atsiusciau as germanu raiteliu ir jie kniupsti apsisiktu
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#150 parašė: vaidux4w
 
kalbu apie romenus. pagal vadovelius nepazaisi 100% taciau info naudinga gaila apie moli naujai pradedamas zaist neskaiciau tj pastebejau norint isvystyt gavima reike tik vis didint gavima o pasibaigus naujoku apsaugai resursu pakaks upgreidintis viskam wink ir isvis sis zaidas 3 x serve reikalauja vis daznesiu prisedimu svarbu pradzio sandely nieko be reikalko nelaikyt reike viska resursam paskirt ......... kas kitaip mano?
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 

 

 
 
  2007 Travianas.lt - Traviano pagalbos svetainė
E-mail | RSS | Registruotis | Paskutiniai komentarai | Reklama