Travian » Straipsniai » Romėnų vystymosi pradmenys home mail

Romėnų vystymosi pradmenys

Sėkmingi žmonės turi tikslą. Nežinodamas ko nori, nieko nepasieksi.
Norman Vincent Peale

Pradžia


Romėnų vystymosi pradmenysŠis vadovas atskleidžia galimybes, kaip efektyviai naudojant resursus savo gyvenvietę galima paversti ekonomine jėgaine. Jei tavo žaidimo tikslas yra karas ir dar kartą karas, tuomet šis vadovas ne tau. Didžiausią dėmesį skirsime laukų plėtojimui, tačiau tai nereikš, kad negalėsi pulti savo kaimynų :)

Kodėl romėnai?


Romėnai turi sąlyginai brangius ir lėtus karius, kodėl man rinktis juos? Geras klausimas, šiuo vadovu gali nesunkiai naudotis galas ar netgi germanas (nors pastariesiems yra ir efektyvesnių strategijų).
Verta pridurti, kad romėnų kariai nors ir brangūs, tačiau jie yra vieni stipriausių žaidime. Kitos tautos nesugeba prilygti jų pėstininkų galiai, netgi kavalerija. Pretorionai ir imperionai geriausi specialistai, o legionieriai yra vieni geriausių generolų žaidime.

Principai


Prasidėjus žaidimui, vystymasis yra labai lėtas, kartais prireikia savaičių ar net mėnesių tikslui pasiekti. Turėkite kantrybės! Šis vadovas skirtas tik kantriems žaidėjams. Čia neaprašomi visi veiksmai pažingsniui, tik patariama, kokie tikslai turi būti kiekvienoje stadijoje. Vadovaukitės juo tol, kol jūsų nuomonė ir žaidimo stilius sutampa su vadovo pasiūlymais. Nėra dviejų vienodų gyvenviečių. Dėmesys atkreipiamas į svarbiausius principus ir rekomendacijas, kaip greičiau ir efektyviau augti ir stiprėti.

Pirmoji diena


Taigi, tu ką tik pradėjai! Žaidimas prasideda ir turi daug resursų, mažą produkcijos lygį ir beveik tuščią gyvenvietę. Žinoma, nekantrauji kuo greičiau pradėti vystyti ją, tačiau neskubėk. Mūsų tikslas pakelti laukus iki 10 lygio per 8 10 savaičių ir turėti kariuomenės tiek gynybai, tiek puolimui. Šis vadovas padės pasiekti 10 laukų lygį,o toliau jau teks vystyti gyvenvietę savo nuožiūra: įkurti naują ar sutelkti dėmesį kariuomenės kūrimui, persiorentuojant į puolimą. Be to, žaidžiant pora mėnesių, vadovo jau ir nebereikės :).

Traviano žaidimo pagrindinis aspektas: statant pastatą ar keliant lauko lygį, gaminant karius, grūdų produkcija mažėja. Todėl svarbu, kad grūdų produkcija visada išliktų teigiama, negalima pamiršti kelti grūdų laukų lygio.

Kadangi visą dėmesį sutelksime ekonomijai, turimus resursus investuosime į laukus. Apskaičiavus bendrą reikiamų resursų kiekį, matome, jog labiausiai reikės molio, po to medžio, geležies ir galiausiai grūdų. Santykis tarp medžio:molio:geležies:grūdų turėtų būti 10:12:8:6. Grūdų gamyba turėtų būti perpus mažesnė arba šiek tiek didesnė nei molio (šį santykį reikia stengtis visada išlaikyti). Laikantis šio principo tobulėsi daug greičiau už tuos, kurie kelia kiekvieną lauką tolygiai. Taip pat, vienodos gamybos laukai negali skirtis daugiau nei vienu lygiu, pavyzdžiui, nekelk medžio lauko gamybos nuo 5 iki 6 lygio, jei visdar turi 4 lygio laukų.

Žaidimo pradžioje gautus resursus reikia investuoti į laukus, pradedant molio. Pirmąsias dienas esate apsaugotas nuo priešų puolimų, todėl apie apsaugą iš karto galvoti nereikia, visus turimus resursus galima skirti laukams tobulint. Artėjant apsaugos pabaigai, reikia pradėti galvoti apie slėptuves, kadangi karių gamyba yra brangi. Slėptuvės apsaugos turimus resursus nuo priešų akių, taigi statome slėptuvę ir keliame iki 4 5 lygio.

8 10 dienos


Šiuo metu laukai jau turėtų būti 3 lygio, o produkcija panašiai 60/60/60/40 per valandą. Kelti laukus iki 4 lygio yra ganėtinai brangu ir papildoma 7 vienetų produkcija per valandą mažai tepadeda, reikia kuo greičiau iš 3 lygio pakilti į 4. Pagaliau kursime kariuomenę :). Keliame gyvenamojo pastato lygį iki 3 ir statome susibūrimo vietą, kareivines bei turgavietę (kai negalite prisijungti daugiau nei 9 valandas, patartina pasistatyti sandėlį, jei norite stoti į aljansą ambasadą). Pastačius kareivines treniruojame 4 6 legionierius, pulsime silpnesnius kaimynus. Keletą dienų kiek galima dažniau puldinėjame kaimynus, tik atsargiai, brangiai atsiėjo legionieriai :). Puolame neaktyvius, vengiame stipresnių už save.

Kadangi naujoko apsauga jau baigėsi, stengiamės karių ilgai mieste nelaikyti (jei netyčia užpultų stipresnis kaimynas) bei kelti slėptuvės lygį.

Laikas sugrįžti prie laukų kėlimo. Kelti reikia visus laukus iki 6 lygio. Resursų daugėja, todėl reikia nepamiršti nuolat didinti vietą sandėlyje, taip pat pasistatome klėtį, bei reikalui esant keliame slėptuvės lygį. Tuo pačiu gaminame vieną kitą kareivėlį, kad laukams esant 6 lygio, turėtume apie 30 legionierių.

3 4 savaitės


Laukai jau 6 lygio, kelti juos iki 7 labai brangu, jei grasina didesni kaimynai, reikia apsaugos :). Statome 3 lygio kareivines, akademiją ir keliame jos lygį iki 5. Statome šarvų kalvę, ginklų kalvę (iki 3 lygio), tuomet pasistatome arklidę. Akademijoje ištyrinėjame pretorioną, imperioną bei raitąjį legatą. Pasigaminame apie 30 pretorionių ir 30 imperionių (priklausomai nuo kaimynų agresyvumo). Taip pat treniruojame 3 raituosius legatus. Slenkant 3 4 savaitei pastatome malūną, anksčiau nereikia, kadangi būtent dabar 1 lygio malūnas naudingiausias, taip pat plečiame turgavietę.

Raituosius legatus gaminome ne kam kitam, kaip kaimynų šnipinėjimui. Kai randame kaimyną be apsaugos, puolame jį ir atimame resursus (kurių mums reikia labiau :) ).

Kareivių pasigaminome, pastatų pastatėme, grįžtame prie laukų (taip, ir vėl) kėlimo. Kitas 4 savaites keliame laukus iki 10 lygio, tačiau nepamirštame pasigaminti ir kareivių. Rekomenduojama turėti apie 100 gynybinių pajėgų laukams esant 10 lygio.

Patarimas: užkėlus medžio, molio ir geležies laukus iki 10 lygio, atsiranda galimybė statyti lentpjūvę, plytinę ir liejyklą (duoda iki 25% resursų gamybos padidėjimą). Atsižvelgiant į tai, naudingiausia būtų turint 8 lygio lauką, pavyzdžiui medžio, kiek galima greičiau pakelti iki 10 lygio ir pastatyti lentpjūvę, kurią užkelti iki 4 lygio. Tai duotų 17% daugiau resursų nei užkėlus visus laukus iki 9 lygio.

8 10 savaitės


Tikslas pasiektas, turime 10 lygio laukus, atsiranda naujos galimybės, kaip:
Įkurti naujas gyvenvietes, remiant resursais iš pirmosios gyvenvietės.
Atakuoti aktyvius, apsirūpinusius gynyba žaidėjus.
Kelti pastatų lygį, pasigaminti katapultų ir iškaršti aplinkiams kailį :).

Pastabos:
Šis vadovas išverstas iš anglų kalbos, padėka žmogui, parašiusiam, originali versija gali būti surasta adresu:
http://forum.travian.com/showthread.php?t=67436

Išvertė:
MsDevilness
 (balsų: 162)
paskelbė: Travian | 21 lapkričio 2007 | perskaitė: 251091
Gerbiamas lankytojau, šiuo metu esate mūsų svetainės neregistruotas svečias, arba nesate prisijungę. Jei norite papildyti straipsnį, ar turite įdomių minčių, susijusių su jo tema - kviečiame rašyti komentarus. Užsiregistravę turėsite galimybę tai daryti patogiau.
Kiti straipsniai:
#151 parašė: cezaris100
 
kaip reik pasimt pavaduotoja
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#152 parašė: Roma
 
cezaris100,
Nuveini i ,,nustatimai" paspaudi ,,vartotojas" ir tenai susirandi vieta kur reikia irasiti pavaduotojo varda. Ir viskas tas zmogus kurio vardas bus irasitas ir bus tavo pavaduotojas.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#153 parašė: niuksas
 
laughing
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#154 parašė: bevardis
 
Kaip patekti i aljansa ??? belay
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#155 parašė: MODIS
 
MANE UZPUOLE 15 bully am feel NASA
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#156 parašė: Vardenis
 
bevardis,
Aljanso steigejui parasai zinute kad priimtu i ally. Jei jis sutinka tada tau atsiuncia pakvietima, o tu nuvejes i ambasada ta kvietima patvirtini. Bet jei jis nesutinka tada ieskai kito ally
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#157 parašė: ben ten
 
juk sakmes geros bully
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#158 parašė: Benas
 
kur pirkti kunigaiksti wink
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#159 parašė: arvil 2000
 
taip pripazistu magas mane uzkniso bully dabar tai pakovosiu:D

pirk drambli:D smile
 
 
Straipsnių 1 | Komentarų 34    
 
 
#160 parašė: xmildax
 
[left]Sunkus tas gyvenimas cia (traviane)viena diena tu: am (valdai) kita diena tave: am (valdo) eh...
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#161 parašė: simuja
 
viskas labai puikiai aprasyta
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#162 parašė: Ervinas
 
visai nieko tie jusu patarimai bet as manai tiems kas kariauja reikia labai daug gelezies, molio maziau, medzio ir mazai o grudu tai visai nerek beveik
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#163 parašė: labuda
 
galiu pasakyt tik viena- GALAI GERIAUSI
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#164 parašė: kWietKa
 
[b][i][color=#FF0000] Šauniai parašyta. :)
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#165 parašė: Ramune
 
ka reiskia "stengiamės karių ilgai mieste nelaikyti (jei netyčia užpultų stipresnis kaimynas)"???
tai kur dar galima karius laikyti? gal ir kariams sleptuve buna ar ka?

ovis63,
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#166 parašė: nnnn
 
Ramune,
gali eiti i musi.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 312    
 
 
#167 parašė: gedazlt120
 
nu jo neblogu patarimu yra :) as pats visalaika renkuosi romenus feel gal kas losiat 6 srw? ;)
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#168 parašė: !?
 
Tikrai neblogas vadovas
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#169 parašė: Rugilyte01
 
jugi resursai yra ten tie medziai, molis ir t.t
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#170 parašė: quazzar
 
10:12:8:6 tai kokia cia gamyba turetu but ???
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#171 parašė: neriuxas
 
swx visi kas zaidziat travian as norejau suzinoti kodel mano senatorius neperimineja kitu kaimu as puolu viena kaima iji siunciu 1senatoriu 1karzygi ir 3654 imperatoriaus raiteliu beje dar pries tai nugrioviau valdovu rumus bet man neina vistiek jos perimti kodel neina ?
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#172 parašė: Bobonosis
 
8-10 savaites tarp agresiviu kaimynu ir tu ferma.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#173 parašė: bobonosis
 
he he he 8-10 savaiciu kad tiek tureciau iskarto po 3dienu 3x server pavirtau ferma
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#174 parašė: zmogzudys?sostine
 
kaip spest spastus?
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#175 parašė: nykas98
 
neriuxas,
nes gal ten buvo sostine


zmogzudys?sostine,
tu turi bet galas pastatit 1lvl susiburimo vieta ir tada statyt
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 8    
 
 
#176 parašė: homeris9
 
as tai pirma pleciu laukus ir statau sleptuves.db viena sleptuve 10 lvl ir ju galiu statyti kiek noriu pvz 10 sleptuviu smile seip daba tie kurie mane daznai puldavo nepuola.visada kai isijungiu pc randu ataskaitu kad mane uzpuole irpaeme visu resursu po 0 laughing .dabar kai alijanse sukursiu klana galesiu mokyti karius nes jei mane uzpuls mes visi ant ano
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#177 parašė: gabrileius
 
gal kas ir galams toki dalykapadarytu winked winked winked
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#178 parašė: Gedutis
 
is kur gauti ta kuris lojaluma mazina.,..kur ji gamina?
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#179 parašė: einak
 
As cia esu naujokas, tai gal galetumet patarti!!!
Kazkaip tai kas parasyta cia, siek tiek prasilenkia su tuo kareiveliu, kuris duoda uzduotis. tai ar reikia vykdyti jo uzduotis aklai ar reikia ziureti daugiau kas cia parasyta?
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#180 parašė: Jurgen
 
ne nu debilai jus, nereikia cia jokiu skaiciavimu, kuriu resursu jauti trukuma tuos ir didini pirmiausia, o paskui likusius. Profesoriai, su exeliais skaiciuoja :D apgailetini. Cia tik zaidimas...
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 

 

 
 
  2007 Travianas.lt - Traviano pagalbos svetainė
E-mail | RSS | Registruotis | Paskutiniai komentarai | Reklama