Travian » Straipsniai » Romėnų vystymosi pradmenys home mail

Romėnų vystymosi pradmenys

Sėkmingi žmonės turi tikslą. Nežinodamas ko nori, nieko nepasieksi.
Norman Vincent Peale

Pradžia


Romėnų vystymosi pradmenysŠis vadovas atskleidžia galimybes, kaip efektyviai naudojant resursus savo gyvenvietę galima paversti ekonomine jėgaine. Jei tavo žaidimo tikslas yra karas ir dar kartą karas, tuomet šis vadovas ne tau. Didžiausią dėmesį skirsime laukų plėtojimui, tačiau tai nereikš, kad negalėsi pulti savo kaimynų :)

Kodėl romėnai?


Romėnai turi sąlyginai brangius ir lėtus karius, kodėl man rinktis juos? Geras klausimas, šiuo vadovu gali nesunkiai naudotis galas ar netgi germanas (nors pastariesiems yra ir efektyvesnių strategijų).
Verta pridurti, kad romėnų kariai nors ir brangūs, tačiau jie yra vieni stipriausių žaidime. Kitos tautos nesugeba prilygti jų pėstininkų galiai, netgi kavalerija. Pretorionai ir imperionai geriausi specialistai, o legionieriai yra vieni geriausių generolų žaidime.

Principai


Prasidėjus žaidimui, vystymasis yra labai lėtas, kartais prireikia savaičių ar net mėnesių tikslui pasiekti. Turėkite kantrybės! Šis vadovas skirtas tik kantriems žaidėjams. Čia neaprašomi visi veiksmai pažingsniui, tik patariama, kokie tikslai turi būti kiekvienoje stadijoje. Vadovaukitės juo tol, kol jūsų nuomonė ir žaidimo stilius sutampa su vadovo pasiūlymais. Nėra dviejų vienodų gyvenviečių. Dėmesys atkreipiamas į svarbiausius principus ir rekomendacijas, kaip greičiau ir efektyviau augti ir stiprėti.

Pirmoji diena


Taigi, tu ką tik pradėjai! Žaidimas prasideda ir turi daug resursų, mažą produkcijos lygį ir beveik tuščią gyvenvietę. Žinoma, nekantrauji kuo greičiau pradėti vystyti ją, tačiau neskubėk. Mūsų tikslas pakelti laukus iki 10 lygio per 8 10 savaičių ir turėti kariuomenės tiek gynybai, tiek puolimui. Šis vadovas padės pasiekti 10 laukų lygį,o toliau jau teks vystyti gyvenvietę savo nuožiūra: įkurti naują ar sutelkti dėmesį kariuomenės kūrimui, persiorentuojant į puolimą. Be to, žaidžiant pora mėnesių, vadovo jau ir nebereikės :).

Traviano žaidimo pagrindinis aspektas: statant pastatą ar keliant lauko lygį, gaminant karius, grūdų produkcija mažėja. Todėl svarbu, kad grūdų produkcija visada išliktų teigiama, negalima pamiršti kelti grūdų laukų lygio.

Kadangi visą dėmesį sutelksime ekonomijai, turimus resursus investuosime į laukus. Apskaičiavus bendrą reikiamų resursų kiekį, matome, jog labiausiai reikės molio, po to medžio, geležies ir galiausiai grūdų. Santykis tarp medžio:molio:geležies:grūdų turėtų būti 10:12:8:6. Grūdų gamyba turėtų būti perpus mažesnė arba šiek tiek didesnė nei molio (šį santykį reikia stengtis visada išlaikyti). Laikantis šio principo tobulėsi daug greičiau už tuos, kurie kelia kiekvieną lauką tolygiai. Taip pat, vienodos gamybos laukai negali skirtis daugiau nei vienu lygiu, pavyzdžiui, nekelk medžio lauko gamybos nuo 5 iki 6 lygio, jei visdar turi 4 lygio laukų.

Žaidimo pradžioje gautus resursus reikia investuoti į laukus, pradedant molio. Pirmąsias dienas esate apsaugotas nuo priešų puolimų, todėl apie apsaugą iš karto galvoti nereikia, visus turimus resursus galima skirti laukams tobulint. Artėjant apsaugos pabaigai, reikia pradėti galvoti apie slėptuves, kadangi karių gamyba yra brangi. Slėptuvės apsaugos turimus resursus nuo priešų akių, taigi statome slėptuvę ir keliame iki 4 5 lygio.

8 10 dienos


Šiuo metu laukai jau turėtų būti 3 lygio, o produkcija panašiai 60/60/60/40 per valandą. Kelti laukus iki 4 lygio yra ganėtinai brangu ir papildoma 7 vienetų produkcija per valandą mažai tepadeda, reikia kuo greičiau iš 3 lygio pakilti į 4. Pagaliau kursime kariuomenę :). Keliame gyvenamojo pastato lygį iki 3 ir statome susibūrimo vietą, kareivines bei turgavietę (kai negalite prisijungti daugiau nei 9 valandas, patartina pasistatyti sandėlį, jei norite stoti į aljansą ambasadą). Pastačius kareivines treniruojame 4 6 legionierius, pulsime silpnesnius kaimynus. Keletą dienų kiek galima dažniau puldinėjame kaimynus, tik atsargiai, brangiai atsiėjo legionieriai :). Puolame neaktyvius, vengiame stipresnių už save.

Kadangi naujoko apsauga jau baigėsi, stengiamės karių ilgai mieste nelaikyti (jei netyčia užpultų stipresnis kaimynas) bei kelti slėptuvės lygį.

Laikas sugrįžti prie laukų kėlimo. Kelti reikia visus laukus iki 6 lygio. Resursų daugėja, todėl reikia nepamiršti nuolat didinti vietą sandėlyje, taip pat pasistatome klėtį, bei reikalui esant keliame slėptuvės lygį. Tuo pačiu gaminame vieną kitą kareivėlį, kad laukams esant 6 lygio, turėtume apie 30 legionierių.

3 4 savaitės


Laukai jau 6 lygio, kelti juos iki 7 labai brangu, jei grasina didesni kaimynai, reikia apsaugos :). Statome 3 lygio kareivines, akademiją ir keliame jos lygį iki 5. Statome šarvų kalvę, ginklų kalvę (iki 3 lygio), tuomet pasistatome arklidę. Akademijoje ištyrinėjame pretorioną, imperioną bei raitąjį legatą. Pasigaminame apie 30 pretorionių ir 30 imperionių (priklausomai nuo kaimynų agresyvumo). Taip pat treniruojame 3 raituosius legatus. Slenkant 3 4 savaitei pastatome malūną, anksčiau nereikia, kadangi būtent dabar 1 lygio malūnas naudingiausias, taip pat plečiame turgavietę.

Raituosius legatus gaminome ne kam kitam, kaip kaimynų šnipinėjimui. Kai randame kaimyną be apsaugos, puolame jį ir atimame resursus (kurių mums reikia labiau :) ).

Kareivių pasigaminome, pastatų pastatėme, grįžtame prie laukų (taip, ir vėl) kėlimo. Kitas 4 savaites keliame laukus iki 10 lygio, tačiau nepamirštame pasigaminti ir kareivių. Rekomenduojama turėti apie 100 gynybinių pajėgų laukams esant 10 lygio.

Patarimas: užkėlus medžio, molio ir geležies laukus iki 10 lygio, atsiranda galimybė statyti lentpjūvę, plytinę ir liejyklą (duoda iki 25% resursų gamybos padidėjimą). Atsižvelgiant į tai, naudingiausia būtų turint 8 lygio lauką, pavyzdžiui medžio, kiek galima greičiau pakelti iki 10 lygio ir pastatyti lentpjūvę, kurią užkelti iki 4 lygio. Tai duotų 17% daugiau resursų nei užkėlus visus laukus iki 9 lygio.

8 10 savaitės


Tikslas pasiektas, turime 10 lygio laukus, atsiranda naujos galimybės, kaip:
Įkurti naujas gyvenvietes, remiant resursais iš pirmosios gyvenvietės.
Atakuoti aktyvius, apsirūpinusius gynyba žaidėjus.
Kelti pastatų lygį, pasigaminti katapultų ir iškaršti aplinkiams kailį :).

Pastabos:
Šis vadovas išverstas iš anglų kalbos, padėka žmogui, parašiusiam, originali versija gali būti surasta adresu:
http://forum.travian.com/showthread.php?t=67436

Išvertė:
MsDevilness
 (balsų: 162)
paskelbė: Travian | 21 lapkričio 2007 | perskaitė: 251077
Gerbiamas lankytojau, šiuo metu esate mūsų svetainės neregistruotas svečias, arba nesate prisijungę. Jei norite papildyti straipsnį, ar turite įdomių minčių, susijusių su jo tema - kviečiame rašyti komentarus. Užsiregistravę turėsite galimybę tai daryti patogiau.
Kiti straipsniai:
#211 parašė: kaciukasmurr
 
jus klystat jei sakot kad romenai letai vystosi reik moket zaist. pavizdziui as dbr zaidziu s1 server ir pazangiausiuose esu pirmas su romenais feel
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#212 parašė: Dance
 
aš visada už romėnus.Ro mėnai jiega bully smile
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#213 parašė: Travian expert
 
Cia sjp ant standrtinio. Bet parasyt graziai man patiko :D bet sjp tj da reikejo anksciau deff kariu imest. Bet, jai uzpultu germanas butu jam dideli nuostoliai nes parastai galingi germanai puola su 20 kuoku i visas puses ant reido nes daugiau ress isnesa

Travian žaidimas šis skirtas ne vaikams o jei turi daug laiko tau jis kaip tik ba traviane pilna tu vaiku :( Bet sjp gerai yra ka fermint :DD
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#214 parašė: killer
 
o ka daryt jeigu tave puldinej dazai ir negali kariu pasigamint wassat
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#215 parašė: Qubarr
 
turiu klausimeli....visiskai nesusijusi su romenais : kas geriau , galai ar germanai ?
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#216 parašė: Anng
 
geras vadovas....padejo man laaabai greitai isivystiti , reikia tik isigilinti i texta.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#217 parašė: putinas
 
Įkūriau naują gyvenvietę ir per 24 valandas buvo 81 gyventojas, po 48 valandų - 110. Parodykit man germaną kuris tai sugebėtų nenaudodamas aukso. Resursus siunčiausi iš kitos gyvenvietės. Aš tik už romėnus. Sako brangūs kariai, bet užtat stiprūs. Kam reikalingas pigus ir silpnas karys, kuris naudoja tiek pat grūdų išlaikymui. Užpuolęs su 50 imperijos raitelių ištaškiau 200 kuokų ir praradau tik 3 arkliukus. Germanai labai geras taikinys romėnui. Jei ruošiesi būti germanu, kurk didžiulę armiją, bet jei ją netyčia prarasi gali trintis registraciją arba likti ferma.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#218 parašė: super draugelis
 
as ja vadovaujantis viska sugreitinau ja atsispausdinau ir pavariau per 3 savaites 3 1 vietos pazangiausiu prizus geri patarimai smile
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 3    
 
 
#219 parašė: eimis58
 
uzknisa kad visi germanai ir germanai. man asmeniskai romenai geriausi nei puolime kisa nei gynyboje gauna i kaulus. smile

o jaigu tu esi romenas turi sleptuviu bet tave vis puldineja nors nieko negauna kaip tada gauti kariuomine. kiek kariu as pasigaminu tiek po nakties nera.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 2    
 
 
#220 parašė: skirma
 
cia biski nepagavau tai jei tobulini laukus tai reikia kad butu grudu 1lvl didesni uz molio?
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#221 parašė: Andrius
 
Taigi matau daug gincu del Germanu ir romenu taigi is patirties galiu pasakyti nes esu gana ilga laika losias www.travian.com...
1.Romenai Ju gamiba yra brandi jie gan letai vistosi bet pasiekus tam tikra lygi jie tikrai nera "galai" ar "germani" Jie turi Vineus Stipriausiu kariu zaidime! , aisku tei karej neuzdika
2.Germanai ju vistimasis yra greitas ju karej greit vistomasi Tiesa. Jie neturi def ju ataka irgi nera didele
3.Galai apie sita rase zinau ne daug bet zinau kat su ja ferma netapsi bet. ju karej yra visiskas sudas puolime ju karej pagrinde yra ant DEF vistimasis yra vidurinis .

PS:Naujokam, patarciau Imti Gala,arba romena ziurint kokio zaidimo norit Puolimo Karu (ROMENA) ant gynibos (GALA)
PS:Patirusiam zaidejuj Patariu imti Germana Kodel? duosiu jum pawizdi
10vilg(ROMAN):per 24h 15-20k kariu
10vilg(GALAM):per 24h 25k-30k kariu
10Vilg(GERMAN):per 24h 35k-40kKariu
Bet romos 1 puolejas atstoja 3 galu karius 2germanu karius
Spreskit patis Aciu uz Sugaista laika :}
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#222 parašė: agne38
 
man neleidzia ineit i mano kaima su mano teisingu paswordu.ka man daryt?ir ar galima pasikiaist pasworda kaip nors?
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#223 parašė: Sodis
 
Zaidziant uz Germanus jo, labai greit gali valdyt savo aplinka... prisistatei n kuoku ir bedu nematai, daug nesa greit kaip pescia vaiksto nesveikai pigus ir kaip general unit dalinasi geriausia puolima su romenu legionieriu po 40 , bet tai tik pradzia pirmas menuo max 2 menesiai jeigu aplinkui naujoku sutve susirinkusi ir vien neaktyvus
Zaidziant uz Galus, pradzia bus letesne galbut siek tiek negu uz germanus, falanga nes jie nieko nenesa resursu ir ju puolimas apgailetinas, bet yra kitas pliusas kad jusu nelabai nores kas uzpulti, nes jie turbut geriausias def karys zaidime ir antri pigiausiu kariu visame zaidime, plius turi spastine kuri nera brangi ir max gali talpint 200 kariu, ko pacioj pradzioj nelabai ir germanas tai sau gali leist, taigi jis gerai dar pagalvos pries tave puldamas, veliau issitobulini perkunus ir tada tampi rajono siaubu nes vaikstai labai greit ir labai daug panesi res, ir puolimas salyginai neblogas
Romenai, na su romenais pati pradzia yra visiskas nusivylimas pasistatyt kareivuka yra svente, bet jie vistiek reikalingi nors siokiam tokiam ferminimui, zaidimas nuobodus pradzioj, vidurys irgi sunkus nes visi jau jau turi auksta pop 3-4 kaima nemazai kariu, o tu dar tik pradedi stipret, na bet jeigu atsilaikai iki 3-4 kaim kada turesi savo, per kita menesi kol kiti pasistatys dar tik 8 kaima tu turesi 10-12 ir jau gerai istobulinta su gera kariuomene,
Patarimas toks, zaiskit uz galus nes tai paprasciausia ir maziausia reikalauja laiko
Germanai pradzioj surys visa jusu laika arba jus nieko nepasieksit, romenai surys likusi laika iki servo pabaigos,
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#224 parašė: nznzz
 
sage,
netiesa as jau su germanais zaidziu puse metu ir turiu 4000 kuoku wink
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#225 parašė: novinki-goda.ru
 
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 2    
 
 
#226 parašė: valdinius
 
zinokit kiek as esu romenu buves tai visiskai nemoku lost o kiek galu tai as profas bully o dabar zaidziu germanu normaliai sekasi[hide]
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#227 parašė: vaidotas
 
bet sita gida galima pereiti 2 kart greiciau. o po 2 menesiu kurti 2 gyvenviete palyginus su kitais jie tures jau po 3,4 ar daugiau. :)
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#228 parašė: s4
 
"Grūdų gamyba turėtų būti perpus mažesnė arba šiek tiek didesnė nei molio (šį santykį reikia stengtis visada išlaikyti"
tai tipo jei molio 40, tai grudu 20, ar grudu 41 turi but ? ? ?
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#229 parašė: Herkus
 
o pavyzdziui nedaryti misiju kurias duoda gidas zaidime? nu pvz ten main building to 5 ar kareivines pastatyt ir pns? nes as tikrai nedejau viso laiko ant resursu statymo. pas mane beveik visi laukai 5lygio per 10d mazdaug ir turiu kareivines 4 lvl akademija 5lvl kalve 3 lvl :D main buildingas 6 lvl arklide 1 lvl :) tai pasakykit kaip istikruju geriausia daryt. tarkim pradedu losti travian naujam srw. ir statyti tik resursus absoliuciai jokiu kitu pastatu?
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#230 parašė: romenas xxx
 
normalus yra tie romenai as su jais visa laika zaidziu ir normalia bully wink fellow i .losiau su germanais tai kietas pradzioj buvau o paskui sakes kai puole mane iskerde kariuomene recourse recourse recourse
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#231 parašė: Zakaveli
 
Aš pasakysiu šitaip, kiekvienas turi išrasti SAVO taktiką, pagal SAVO nuožiūrą. winked
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 3    
 
 
#232 parašė: Henrikas
 
Geras patarimas tikrai!
wink Gera ta jusu svetaine wink
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#233 parašė: gliuk0ze
 
Per du menesius statytis 10 lygio resursu laukus yra beprotybe. :D tuo metu jau trecia ar net ketvirta kaima ikurdinet reik :p
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#234 parašė: gliuk0ze
 
Tox gidas biski geresnis :D :
2 dienos: pasistatai 3 lygio laukus, turgaviete ir kareivines
3 – 6 dienos: pasigamini 64 legus (kad vienakart uzpuolus galima isnesti visus resus is fermos (jei neturi sandelio)) per ta laika statome res. Laukus.
1 savaites pabaiga: baigiam statyti 5 lygio res. Laukus.
8 – 10 dienos: israndam pretus, impus, legatus. Gaminames armija. Uzkeliame laukus iki 6 lygio.
Veliau statome laukus iki 10 lygio, israndame visus arklius, taranus ir katas. Ikuriame gyvenviete ir gyvenam laimingai 
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#235 parašė: Deivydas
 
Visos trys zaidimo gentis yra geros, germanai gal stiprus, nes visada fermina ir gauna resursu, tai augimo greitis dideja tuo paciu ir kariuomene, bet ju kariai yra gan silpni, ypac pries pestininkus, ir ju atakos yra silpniausios zaidime, galai yra vidutiniski, balnsuoti :) jie ginasi gerai pries arklius ( bet germanai geriausei :D ) ir normaliai pries pestininkus, ir turi vidutiniska pest. su akrdu ataka , ir turi geriausius arklius zaidime, romenai , yra labai stipri gentis, bet geras issukis, nes reikia ivairiu strategiju, mix'int kariu deff, jie zaidimo pradzioj yra lieti, bet kai uzaugs, bus problemos, nes ju preterionai ir imperionai rya geriausi kariai, imperionu labai stipri ataka 70, o preterionai geriausei ginasi pries pestininkus 65, o galai balansas iskyrus gera ginyba pries arklius. Romenams arklius gaminti yra tiesiog ilgas darbas ir mano manymu neapsimoka, del res sanaudos, grudu sanaudas. Romenu siena yra geriause is visu genciu.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#236 parašė: Pati
 
I think you've just captured the aswner perfectly
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#237 parašė: Lakesha
 
If I were a Teenage Mutant Ninja Turtle, now I'd say "Kobwanuga, dude!"
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#238 parašė: Ardana
 
Алексей, текст Вам выслала с домена valenka.ru.напишите рецензию так, как Вам самому проще. когда я просила о серьезной рецензии, речь шла о том, что хочется не только улыбнуться вместе с автором рецензией над собственным текстом, но и услышать мнение специалиста. если Вы можете в юмористической форме высказать свое истинное мнение о тексте, по-моему, это прекрасно. :)заранее спасибо!
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#239 parašė: Sadok
 
The expertise shines through. Thanks for tankig the time to answer.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#240 parašė: Cha
 
I don't even know what to say, this made thgnis so much easier!
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 

 

 
 
  2007 Travianas.lt - Traviano pagalbos svetainė
E-mail | RSS | Registruotis | Paskutiniai komentarai | Reklama