Travian » Straipsniai » Galų pradžiamokslis home mail

Galų pradžiamokslis

Čia yra vertimas (gal kažko ir pridėjau ), jei kas nepatinka, kreipkitės į straipsnio autorių :)

Galų pranašumai:


1. Greitis: taip, tai tiesa ir yra labai naudinga sąjungininkams ir aljanso nariams. Pradedant raitais perkūnais (greičiausias karys žaidime), nepamirštant raito druido ir hedujo, galų kavalerija ypatingai vertinama. Taip pat galima paminėti, jog galų kunigaikštis juda 1 langeliu greičiau nei romėnų ar germanų.

2. Prekeiviai gali panešti 750 resursų (greitis: 24 laukai per valandą): gudrus galas išmoks greitai pasinaudoti šia privilegija, neleisdamas klėčiai/sandėliui persipildyti. Kadangi jie keliauja greičiausiai, tai padėti resursai į turgavietę greitai bus nupirkti(visi nori kuo greičiau gauti nusipirktus resursus). Taip pat galai greičiausiai nugabens resursus į kitas savo gyvenvietes. Prekeivių greitis labai padeda puolimo metu, galima labai greitai atsikratyti visų nereikalingų resursų, o kadangi kitų tautų prekeiviai keliauja daug lėčiau, tai atakos atveju šis faktorius yra naudingas.

3. Dviguba slėptuvės talpa: žaidimo pradžioje tai dažnai atbaido pulti, nes dažniausia yra tik gaištamas laikas, o resursų negaunama. 10 lygio slėptuvė saugo 2000 resursų.

4. Brangūs apgulties ginklai: trebušetai, nors ir brangūs, tačiau labai naudingi, be to, kai ateis laikas juos įsigyti, pagaminimo kaina nebeatrodys tokia didelė.

5. Pigūs kolonistai: palyginus su germanų ir romėnų kolonistais, galų yra tikrai pigesni, tačiau vėlesnėje žaidimo stadijoje didesnė reikšmę turi galų kunigaikštis, kai reikia užimti gyvenvietes, o jo kaina yra didžiausia lyginant su kitomis tautomis.


Žaidimo pradžioje geriausia sudaryti sąjungas su savo kaimynais, kad pasibaigus naujoko apsaugos laikotarpiui išvengti konfliktų. Reikia kelti laukų lygius, molio pirmiausia. Santykį resursų laukams galima taikyti tokį pat kaip ir romėnams, kadangi pradžioje vistiek reikės daugiausia molio, po to medžio, geležies ir galiausiai grūdų. Prieš statant 1 lygio slėptuvę apie 125 kiekvienų resursų išleisti laukų lygių kėlimui (1 – 2). Molio reikia žaidimo pradžioje laukų lygių kėlimui, o taip pat falangų bei spąstų gamybai.Patariama kuo greičiau įstoti į aljansą, nes tai apsaugotų nuo netikėtų puolimų. Vėliau visada galima palikti aljansą ir susirasti geresnį .

Baigiantis naujoko apsaugos laikotarpiui patartina:

1. Turėti 10 lygio slėptuvę arba tokio lygio, kad apsaugotų visus resursus esančius sandėlyje/klėtyje. Galams yra lengviau, kadangi jų slėptuvės talpina dvigubai daugiau resursų nei romėnų ar germanų slėptuvės.

2. Pastatyti 2 ar 3 lygio spąstinę. Patekusių karių į spąstus nereikia skubėti laisvinti, galima bandyti susitarti su puolusiuoju (prašyti resursų arba žodinio susitarimo, kad nebepuls).
Patarimas: spąstų kiekis turėtų prilygti gyventojų skaičiui.

3. Pasigaminti keletą falangų. Dažniausiai užtenka 3 falangų pulti neaktyvius, lėtai besivystančius kaimynus. Pulti reikia kuo dažniau, nes jei pulsi ne tu, tuomet kaimynas ir jis vystysis greičiau už tave.

4. Turėti laukus 4+ lygio (kai naujoko apsauga yra apie savaitę, tai padaryti nėra sunku).

Dabar jau būsi apsisaugojęs nuo daugelio atakų. Galai yra geriausiai besiginanti tauta žaidime, todėl pasistačius 3 – 4 slėptuves bei 200 spąstų (maksimalus kiekis) galima ramiai vystytis nepatiriant jokių nuostolių (mažai tikėtina, jog kaimynai, žinodami spąstinės ir slėptuvių galimybes, žaidimo pradžioje puls). Esant gyventojų skaičiui 250 – 300 laukai turėtų būti 6 – 7 lygio, galima pradėti galvoti apie naujos gyvenvietės įkūrimą arba orientuotis į gynybą/puolimą, kadangi karių gamybai resursų tikrai netrūks.

Galų metodika


Spąstinė
Kaip ir žinoma, spąstinė yra geriausia gynyba galams žaidimo pradžioje (ir netik). Kai užpuolus visi puolančiojo kariai pakliuvo į spąstus, geriausia susisiekti su tuo žaidėju ir bandyti tartis. Jeigu nesutinka už paleidimą atsiųsti resursų, tuomet reikia išgauti bent žodinį susitarimą, jog daugiau nebepuls. Tačiau jei jis nusprendžia ATAKUOTI, tuomet galima pasinaudoti mažyte gudrybe: pamačius, jog puola, spąstuose esančius karius paleisti. Tokiu būdu, dar daugiau jo karių įklius į spąstus, o tuo tarpu tu galėsi su greičiausiais savo kariais jį užpulti ir taip išnešti resursų. Pakelti spąstinės lygį iki 9 ir daugiau brangu, kartais logiškiau būtų pasigaminti gynybinius karius.

Puolimas raitais perkūnais
Pastačius 10+ lygio areną nebelieka jokių kliūčių tolimiems žygiams. Surenk reidus į tolimiausias gyvenvietes, tyrinėk germanus. Geriausia, kad jie būtų apsiginklavę pėstininkais su kuokomis, kadangi raiti perkūnai labai lengvai nugali juos, o puolant dar ir su karžygiu, duoda didelį kiekį patirties.

Puolimas naktį
Šis būdas tinka pradžioje, kai gyventojų skaičius yra nedidelis. Susirandi gyvenvietę ~5 – 6 valandas kelio (būtų 10 – 12 valandų sumoje, pirmyn ir atgal) ir surengi reidą. Taip gauni ir resursų, ir apsaugai kariuomenę, jei naktį koks kaimynas sugalvoja užpulti. Tai tinka ne tik galams, tačiau ir kitoms tautoms.

Karžygio pasirinkimas
Daugelis žaidžiančių už galus renkasi raitą hedują, kadangi greitis tikrai nėra pagrindinis faktorius, kai puolama bangomis, be to, jie yra stiprūs atakuojant.
Žinoma, galima rinktis ir raitą perkūną, kai galvojama apie greitesnį karžygio manevravimą tarp savo gyvenviečių.

Taškų paskirstymas:
~15 taškų puolimui, kad pradžioje galėtum šiek tiek daugiau pulti.
~5 – 10 taškų sveikatos atstatymui.
- likę taškai puolimo įtaka kariuomenei

Išvertė:
MsDevilness
 (balsų: 81)
paskelbė: Red Dragon | 13 gruodžio 2007 | perskaitė: 72722
Gerbiamas lankytojau, šiuo metu esate mūsų svetainės neregistruotas svečias, arba nesate prisijungę. Jei norite papildyti straipsnį, ar turite įdomių minčių, susijusių su jo tema - kviečiame rašyti komentarus. Užsiregistravę turėsite galimybę tai daryti patogiau.
Kiti straipsniai:
#61 parašė: egis.
 
Pauliuzx

ietininkai priklauso germanams tad sitam straipsni ir nera ju
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 3    
 
 
#62 parašė: ausriux
 
sveiki lol , norėčiau pasiklausti kaip padaryti falanga? wink
[/hide]
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#63 parašė: Mykolas
 
pastatyk susiburimo vieta, 3 lygio gyvenamaji pastata ir po to kareivines, siaip viskas zinyne parasyta :)
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#64 parašė: ihjotuv
 
e visi klausikyt larynas lemonas ira durnius
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#65 parašė: baltasis
 
pats tu durnius jei ce tokes nesamones rasai tik geda darais
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 8    
 
 
#66 parašė: galaz
 
sako galai tik ginasi bet jie ir pulime ziaurus am am am tie perkunai greiti kaip... bully
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#67 parašė: medutis
 
Truksta straipsniui nuoseklumo. Vietomis kalbama tarsi apie zaidimo pradzia, vietomis apie tolimesne eiga.

""Puolimas raitais perkūnais
Pastačius 10+ lygio areną nebelieka jokių kliūčių tolimiems žygiams. Surenk reidus į tolimiausias gyvenvietes, tyrinėk germanus. Geriausia, kad jie būtų apsiginklavę pėstininkais su kuokomis, kadangi raiti perkūnai labai lengvai nugali juos, o puolant dar ir su karžygiu, duoda didelį kiekį patirties.""

Jei kalbama apie zaidimo pradzia, tai nieko sau pasiulymas statyt arena ;]]. Sitaip resursus naudojant belieka ferma tapt. O jei tolimesne stadija, tai naivu tiketis, kad kazkas ginsis vien kuokom :).
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#68 parašė: arturas
 
mane puola germanai pydaras kazkos pire manes prilipo ir as niekaip neapsiginu angry
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#69 parašė: kazanas
 
Nera cia parasyta kad su perkunais gerai pult ietininkus. angry

Isiskaitykit
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#70 parašė: Ignasx2x
 
ihjotuv,

jis pats durnius wink
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 18    
 
 
#71 parašė: whynot
 
Galai JEGAAAA!!!!! am am wink wink
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#72 parašė: Dota
 
o kaip tuos karius islaisvinti?
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#73 parašė: .. kur nubėgo?
 
Na ar apsimoka tam puolime herojų gamint tai čia dar klausimas. Jeigu neturėsi daugiau kaip 10 tūkst atakos karių tai herojaus atakuojančio geriau ir negamint.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#74 parašė: d
 
na ir man iskilo daug klausimu, skaitau skaitau, bet kazkaip vistiek nesuprantu.. bandau siusti savo karzygi su keleta falangu.. bet nesuprantu ka darau ne taip, kad jokio puolimo nera belay reida padaryt pavyksta su zvalgu, na bet su karzygiu ir falangom tai niekaip ..
ir dar..o kaip su tais spastais? nesuprantu kaip jie veikia, kaip ikliuna puolantieji? nors keleta turejau, bet kazkaip rodos niekas neikliuvo no
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#75 parašė: seniokas14
 
galai waldo pasauli del traviano wiska padaryciau am belay smile lol am
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#76 parašė: nnnn
 
seniokas14,
ok baik zaist traviana (del traviano)
.. kur nubėgo?,
bullshit
d,
tu su falangom puoli?... spastai.. nu ko cia nesuprast. Puolant dalis kariu papuola i spastus. Jei visi tai jie ir lieka ikalinti. Jei nevisi, tai jie kaunasi su varzovo kariais. Jei laimi, islaisvina savo bendrazygius, ikliuvusius i spastus. O oaze gali tik reidint, todel ir puolimo nera.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 312    
 
 
#77 parašė: sniegute
 
GALAI VARYKIT wink angry
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#78 parašė: vycka
 
ei as naujokas galas is 3x servo mano vardas megadudeman kas nors gali mane i ally pakviest?Is anksto aciu.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#79 parašė: zmogzugys?sostyne
 
o kaip spastus spest?


Bart-Man (Žaidime Galas),
kaip spest spastus?


kaip spastus spesti?

Peckol,
reikia ambasada 3 lygio pastatyt ir galesi

kur yra spastine?
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#80 parašė: fndjf
 
man labiau romenai prie sirdies
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#81 parašė: zmogzudys?sosotine
 
reikia ambasados 3 lvl
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#82 parašė: baobabas2
 
gal cia biski ne i tema bet kas is jusu zaidzia 2 serveryje?
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#83 parašė: Mindaugas
 
wink
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#84 parašė: elas
 
kaip falagus pasidaryti
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#85 parašė: emma
 
Kaip pastatyti spastus? Dekui.

elas, pasistatai kareivines, reikia 3lvl gyv pastato ir susibur. vietos, ir gaminies falangus


emma, o spastams reikia spastines6 jai reikia 1lvl susib. vietos...
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#86 parašė: ziopla
 
Gal kas gali paaiskinti kas yra off kariai o kas deff :((
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#87 parašė: donceltu
 
o koks pastatas daro spastus ? nes besenai pradejau lost tai nzn :D
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#88 parašė: Marikelas
 
Sveiki, esu naujokas siam zaidime. noriu paklausti vieno dalyko kaip pasistatyti spatine, nes man niekur neduota jo statyti.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#89 parašė: Meskenas
 
Senoliss
Buvo parasyta kad pult jei germanai apsiginkalave kuokom prie ko cia ietininkai? angry
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#90 parašė: jurijukas1231
 
nu as nezinau bet germanai tai tikri levakai o galai tai cool jie geriausi istvermingiausi ir taip toliau nu romenu vadas atrodo durnai kaip ir germanu o galu normaliau nors tai va galai tai jega germanams BŪŪŪŪŪŪ
62;ŪŪŪŪŪŪ&

#362;ŪŪŪŪ ir tuo paciu romenams BŪŪŪŪŪŪ
62;ŪŪŪ as taip galvoju winked winked winked winked winked winkwinkwinkwink
 
 
Straipsnių 1 | Komentarų 14    
 
 

 

 
 
  © 2007 Travianas.lt - Traviano pagalbos svetainė
E-mail | RSS | Registruotis | Paskutiniai komentarai | Reklama