Travian » Straipsniai » Pastatų griovimas savo gyvenvietėje home mail

Pastatų griovimas savo gyvenvietėje

altBūtinos sąlygos: gyvenamasis pastatas lygis 10

Kartais laisvų statybos aikštelių gyvenvietėje nebelieka, bet reikia pastatyti naują pastatą. Tuomet galima nugriauti nereikalingą statinį, pavyzdžiui, vieną iš slėptuvių, arba akademiją, kurioje jau išrasti visi karių tipai.

Tam, kad sugriauti nereikalingą pastatą savo gyvenvietėje, reikia turėti 10-jo lygio gyvenamąjį pastatą. Įėję į gyvenamąjį pastatą, pasirinkite sąraše pastatą, kurį norite sugriauti, ir paspauskite mygtuką "Nugriauti". Resursai, išleisti statybai, negrąžinami.

Atšaukimas

Pastato griovimas užtrunka kai kurį laiką. Kol pastatas griaunamas, griovimą galima atšaukti, šiuo atveju resursai neprarandami. Tam, kad atšaukti pastato griovimą, paspauskite gyvenamojo pastato informacijoje rodomą raudoną kryželį: alt

Ar bet kuri statinį galima sugriauti?

Ne, resursų laukų (medžių kirtavietės, molio karjero, geležies kasyklos, grūdų fermos) sugriauti negalima.

Išradimai ir patobulinimai

Sugriovus akademiją, visi išradimai lieka galioti. Taip pat išlieka galioti visi patobulinimai, atlikti kalvėse.

Pramonės pastatai

Jeigu sugriausite lentpjūvę, plytinę, liejyklą, malūną arba kepyklą, resursų gamyba atitinkamai sumažės.

Kitų gyvenviečių įkūrimas ir užkariavimas

Jeigu pagaminsite kolonistus arba senatorių (kunigaikštį, vadą) ir po to nugriausite rezidenciją arba valdovų rūmus, vis dar tebegalėsite įkurti arba užkariauti gyvenvietę, su sąlygą, kad turite pakankamai kultūros taškų ir laisvą plėtros poziciją.

Pavaduotojas gali griauti pastatus

Pavaduotojai gali griauti pastatus Jūsų gyvenvietėje. Jeigu nepasitikite žmogumi, neskirkite jo pavaduotoju.

Aš turiu kelias slėptuves. Kaip pasirinkti būtent tą, kurią noriu sugriauti?

Kiekviena statybos aikštelė turi savo numerį. Pagal šiuos numerius surūšiuoti pastatai Užveskite pelytę virš pastato, kurį norite sugriauti. Būsenos juostoje (naršyklės apačioje) matysite nuorodą, kurios paskutiniai skaičiai atitiks statybos aikštelės numerį. Žr. žemiau esančius paveikslėlius:

1. alt

2. alt
 (balsų: 29)
paskelbė: Travian3 | 19 birželio 2008 | perskaitė: 31076
Gerbiamas lankytojau, šiuo metu esate mūsų svetainės neregistruotas svečias, arba nesate prisijungę. Jei norite papildyti straipsnį, ar turite įdomių minčių, susijusių su jo tema - kviečiame rašyti komentarus. Užsiregistravę turėsite galimybę tai daryti patogiau.
Kiti straipsniai:
#31 parašė: Gytautas IV
 
dust,
Neblogai sugalvojai.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 43    
 
 
#32 parašė: Gytautas IV
 
1,
2:44 h
zid,
Nera murines, nera ir patobulinimu.
iksas,
Griauk ir statyk.
Mindis,
Lyg ir lieka.
alijap,
Ne, nes prekybos rumams reikia kazkurio tai lvl turgavietes.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 43    
 
 
#33 parašė: karo vadas
 
GytautasIV,

prekybos rumams reikia 20 lvl turgavietes
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 61    
 
 
#34 parašė: Trump
 
O kai pastatai prekybos rumus tada gali griaut turgawiete?
Ir tas pats su kareiwinem bei arklidem?
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#35 parašė: saldainia
 
Trump,
Na man labai įdomu ką tu veiksi su prekybos rūmais be turgavietės. Prekybos rūmai tik padidina prekeivių, kaip sakant maišus ^^ Jie gali gabenti daugiau resursų.

O kam tau griauti kareivines ir arklides? Karių kaip matoma nereikia.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 83    
 
 
#36 parašė: AUGUSTINAS
 
nesamonė am am am

labadiena. vadovai praneša kad po naujuju metu bus atnaujinamas travijenas taigi linksmū švenču
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#37 parašė: tizoy
 
Ar imanoma panaikinti savo gyvenviete paciam (be catu).
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 1    
 
 
#38 parašė: Geralyn
 
Keep these artciles coming as they've opened many new doors for me.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#39 parašė: Dweezil
 
Never would have thunk I would find this so idnispnesable.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#40 parašė: Beata
 
Juk rezidencijos reikia 10 ir 20 lygių, norint kurti ar užkariauti kaimus... NEmaišykite su karžygio namais, kau užkariaujate oazes su 10, 15 ir 20 pastato lygiais.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#41 parašė: Johannah
 
It's wdonreful to have you on our side, haha!
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#42 parašė: Emanuel
 
This was so hlefupl and easy! Do you have any articles on rehab?
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#43 parašė: FaFa
 
That igsniht's perfect for what I need. Thanks!
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#44 parašė: Adediran
 
Dėl dujų tai kaip ir minėjau eilę metų pirkom per tariunpnkis Dujotekaną, tada kyla naturalus klausimas kodėl?.Ivanas tikrai nėra geras, bet jį galima padaryti geresnių. Dabartinė situacija su dujom 20 metų, besitesiančio Lietuvos negatyvumo Rusijos atžvilgiu rezultatas. Juokingiausia, kad Rusijai nesudaro didelės problemos dempinguoti, Lietuva tuo tarpu kenčia stipriai. Automatiškai kyla klausimas kam kiaulę progai pasitaikius ta kiaule vadinti? Juk visi žino, kad Rusija mėgsta provokuoti? Jeigu žinai, kad mėgsta, tai kodėl pasimauni ant šito grėblio? Kuri dar Europos valstybė daro juodąjį diplomatinį darbą su Rusiją? Tik Lietuva mėgsta, o aš teigčiau, kad Lietuvoje yra vidinės jėgos, kurioms reikia, kad Lietuvos labai nemėgtų Rusija. Be to, Medvedevo ir Putino santykiuose ruduo. Daugelis didlių Jav, Didžiosios Britanijos fondų ir kompanijų pasitiki Medvedevu ir garantuoja investicijas į šalį, jeigu jis taps prezidentu ateinančiose rinkmuose. Lietuva tuo taip pat galėtų pasinaudoti, ypatingai, kai Rusijoj iš top didžiųjų įmonių pozicijų patraukiami politinio aparato atstovai. Aš nesakau, kad Ivanas labai geras, tačiau geresniu jis tikrai gali būti, tik reikia šiektiek subtilesnės užsienio politikos, o svarbiausia noro pataisyti santykius, ko iš Lietuvos visiškai nesimato. Lietuva užsienio politikoje primena nesubrendusį paauglį, kuris pastoviai ieško progos su kažkuo pasipešti. Norint tų investicijų pritraukti, reikia būti atviriems. Esant mažai ir neturtingai valstybei, negalima tiek laiko skirti karui su Rusija paprasčiausiai juokinga ir juokiasi jau visa Europa, nors to niekas ir nepasako, kadangi taktiški. Man tada į galva ateina vienas paaiškinimas, kuris yra labai realus Lietuvoje yra suinteresuotos grupuotės, kurios bijo iš Rusijos ateisiančių privačių interesų, kurie labai panorėję iš Lietuvių verslininkų (stambaus kapitalo) padarys šlapią vietą.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#45 parašė: Leider
 
per Dujotekana perka, nes AMB pagal tokia sutarti pasdriave. Jei nepirksi per Dujotekana pazeisi sutarti.kalbant apie AE. Kol veike Ignalinos AE trecdalis pagamintos elektros energijos fiziskai dingdavo. Kur dingdavo atsakymo iki siol nera. Kam nauja AE? Kas gali uztikrtinti, kad ir toliau koks trecdalis pagamintos elektros nedings? Nes poreikio naujai AE nera Lietuvoje. Man atrodo lenkams labiau reikia musu atomines nei mum patiems. Juolab, nepamirskime, pirminiais surasymo duomenimis Lietuvoje nebegyvena ~3,3mln, bet vos ~2,75mln gyventoju liko gyventojai elektros suvartoja maziau, tad visi skaiciavimai kiek Lietuva suvartos elektros po 10, 20 ar 30 metu yra tiesiog NIEKINIAI!!! pries uzdarant IAE buvo sukaujama, kad uzdarius AE neisivaizduojama kaip isgyvensime, bet isgyvename ir nesijaucia, kad truktu tos elektros.O kalbant teisiskai, manau, kad pries visokius konkursus ir t.t. turetu buti paskelbtas referendumas ir patys Lietuvos gyventojai turetu nuspresti kaip bus. Tik qbiliu kazkodel pamirsta teise, nors gyvename teisineje valstybeje. Uz tai ka qbilius & co daro sodinciau i kaliuze.bet tai tik mano nuomone
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 

 

 
 
  2007 Travianas.lt - Traviano pagalbos svetainė
E-mail | RSS | Registruotis | Paskutiniai komentarai | Reklama