Travian » Straipsniai » Aukso ir pliuso galimybės home mail

Aukso ir pliuso galimybės

Papildomos galimybės įjungiamos už Traviano auksą.

Pliuso režimas – pagalbinis paketas, užtikrinantis patogesnį žaidimo valdymą.

Priedai resursų gamybai įsijungiami atskirai, jie neįskaičiuojami į pliuso režimą.

Toliau plačiau apibūdinamos papildomos galimybės. Daugiau informacijos apie aukso įsigijimą ir atsakymus į dažnai užduodamus klausimus rasite šiame straipsnyje.

Pliuso režimo privalumai

Travian Pliuso režimo privalumai
Eilė statyboms
Vykstant vienai statybai, jūs galite užsakyti kitą statybą (kitą pastatą arba to pačio pastato kitą lygį). Pirmai statybai pasibaigus, po trumpos pertraukos (60 sekundžių) prasidės kita.
Resursų išankstinis apskaičiavimas
Jei tam tikru metu neturite pakankamai resursų statybai įvykdyti, matysite informaciją apie tai, kada atsiras jų pakankamai.
Didesnis žemėlapis
Tai galimybė išplėsti žemėlapį tam, kad būtų patogiau ištirti apylinkes.

Turėsite didesnį žemėlapį – 13x14 vietoj paprastos 7x7 langelių. Draugiški aljansai (sąjunginiai arba tie, su kuriais esate pasirašę nepuolimo paktą) bus pažymėti atitinkamomis spalvomis.
Ataskaitų bei laiškų išsaugojimas
Svarbias ataskaitas bei laiškus galima išsaugoti į atskirą skyrelį, ir toliau bus galima juos greitai susirasti. Be to, galėsite pažymėti iškart keletą laiškų arba ataskaitų tam, kad juos išsaugotumėte arba panaikintumėte.
Ataskaitų bei laiškų rūšiavimas
Paspausdami lentelės antraštę "Išsiųsta", galite pakeisti pranešimų bei laiškų išdėstymo tvarką. Jei per dieną gaunate daug pranešimų ir norite surasti vieną iš senų, šios funkcijos pagalba tai patogiau padaroma. Taip pat ši funkcija galioja išsaugotiems pranešimams.
Prekybos pasiūlymų rūšiavimas
Susirasti turguje tinkamą pasiūlymą bus patogiau, kai visus esančius pasiūlymus surūšiuosite pagal resursų rūšį. Pasirinkę 1:1 funkciją, matysite tik tuos pasiūlymus, kur ieškomos prekės kiekis yra lygiai toks pats, kaip ir siūlomos. Pvz., 500 grūdų už 500 medienos.
Automatinis rinkimas
Šios funkcijos pagalba, norint surinkti pilną gyvenvietės pavadinimą, tereikia paspausti kelias raides. Priklausomai nuo pasirinktų nustatymų, galima automatizuoti savo gyvenviečių, aljanso narių gyvenviečių arba aplink esančių gyvenviečių pavadinimų rinkimą.
Pranešimų filtras
Nepageidautinų pranešimų filtras leidžia nustoti gauti prekybos ataskaitas, kurios dažnai trukdo surasti reikalingus pranešimus. Priklausomai nuo pasirinktų nustatymų galima išjungti įvairių rūšių prekybos ataskaitų siuntimą: dėl prekių atvykimo į kitas gyvenvietes, iš kitų gyvenviečių, dėl tranzakcijų jūsų gyvenviečių ribose.
Galingesnis mūšių treniruoklis
Galėsite nurodyti jūsų ir priešininkų karių ginklų bei šarvų tobulinimo lygį (kuris keliamas ginklų ir šarvų kalvėse). Taip pat galėsite nurodyti valdovų rūmų, gynybinio aptvaro lygi bei besigrumstančių miestų gyventojų skaičių.
Nuorodų kūrimas jūsų nuožiūra
Šių nuorodų pagalba galėsite peržiūrėti bet kurį puslapį tik spragtelėjus pele. Sukurkite nuoroda į bet kurią norimą vietą, ir lengvai galėsite jungtis prie jūsų aljanso įvykių puslapio, užeiti į kareivines, peržiūrėti 1:1 pasiūlymus turguje.
Grafinė statistika
Čia pavaizduojama jūsų vystymosi istorija – reitingo pozicija, kariuomenės galia, gyventojų skaičių augimas ir taip toliau.
Suvestinė gyvenviečių apžiūra
Kai turite kelias gyvenvietes, jums jau nebe taip lengva orientuotis, kur kas vyksta: kur renkama kariuomenė, ar visi statybininkai užsiėmę, ar nepersipildo sandėliai, ar nepuola priešas. Suvestinė gyvenviečių apžiūra leidžia iškart gauti informaciją apie visose gyvenvietėse vykstančius procesus.
Užrašų knygutė
Popierius ir pieštukas ne visada po ranka. Norėdami nepamiršti svarbius duomenis, arba norėdami paprastai ką nors užsirašyti, naudokitės užrašų knygute.

Travian Aukso privalumai

Travian Aukso privalumai
Papildoma medienos gamyba
Ši funkcija leidžia padidinti medienos gamybą 25%.

Privalumas galioja visoms žaidėjo gyvenvietėms ir padidina bendrą žaidėjo išgavą, bet ne atskirų gamybos objektų produkciją.
Papildoma molio gamyba
Ši funkcija leidžia padidinti molio gamybą 25%.

Privalumas galioja visoms žaidėjo gyvenvietėms ir padidina bendrą žaidėjo išgavą, bet ne atskirų gamybos objektų produkciją.
Papildoma geležies gamyba
Ši funkcija leidžia padidinti geležies gamybą 25%.

Privalumas galioja visoms žaidėjo gyvenvietėms ir padidina bendrą žaidėjo išgavą, bet ne atskirų gamybos objektų produkciją.
Papildoma grūdų gamyba
Ši funkcija leidžia padidinti grūdų gamybą 25%.

Privalumas galioja visoms žaidėjo gyvenvietėms ir padidina bendrą žaidėjo išgavą, bet ne atskirų gamybos objektų produkciją.
Statybų ir mokslinių tyrinėjimų skubi pabaiga
Šios funkcijos pagalba šioje gyvenvietėje galima skubiai užbaigti visas statybas, o taip pat mokslinius tyrinėjimus akademijoje bei ginklų ir šarvų kalvėse.

Tačiau rezidencijos ir valdovų rūmų statybų skubiai užbaigti negalima. Taip pat ši funkcija negalioja gyvenvietėse, kuriose yra statomas Pasaulio stebuklas.
NPC prekeivis
NPC prekeivio pagalba galima išmainyti bet kurios gyvenvietės resursus santykiu 1:1.

Aukso klubas

„Aukso klubas“ – nauja auksu apmokama paslauga. Narystė aukso klube kainuoja 100 auksinių visam raundui. Pradedant nuo 250 žaidimo dienos paslaugos kaina kasdien sumažėja 1 auksiniu.

Norėdami įstoti į Aukso klubą, turėsite sumokėti už tai tik vieną kartą. Klubo nariams pasiekiami įvairūs papildomi patogumai. Kai kurie jų yra nemokami visiems klubo nariams, kiti yra apmokestinami atskirai.

  Į Aukso klubo paslaugą įskaičiuojama:
 • Prekeiviai galės automatiškai kartoti tą patį veiksmą ne 2, bet 3 kartus.
 • Pastovių puolimo taikinių – „fermų“ – sąrašas.
 • Puolimų efektyvumo statistika.
 • „Cropfinder‘is“ – daugiagrūdžių ir oazių paieška.
  Papildomai apmokestinamos auksiniais galimybės, prieinamos „Aukso klubo“ nariams:
 • Galimybė įtraukti į statybų eilę iki 3 pastatų, net kai visoms statyboms dar nepakanka resursų. Statybos bus įvykdytos, kai resursų bus pakankamai (1 auksinis kiekvienam pastatui).
 • Kai priešas puola gyvenvietę, kariai gali būti automatiškai paslepiami 180 sekundžių, skaičiuojant nuo puolimo pradžios. Galimybė neįsijungs, jei kariai sugrįžo į gyvenvietę mažiau kaip prieš 10 sekundžių (2 auksiniai kiekvienam paslėpimo veiksmui).
 • Automatiškas resursų siuntimas į pasirinktą gyvenvietę 7 dienoms (2 auksiniai kiekvienam maršrutui).
 (balsų: 5)
paskelbė: Misija | 1 kovo 2009 | perskaitė: 12343
Gerbiamas lankytojau, šiuo metu esate mūsų svetainės neregistruotas svečias, arba nesate prisijungę. Jei norite papildyti straipsnį, ar turite įdomių minčių, susijusių su jo tema - kviečiame rašyti komentarus. Užsiregistravę turėsite galimybę tai daryti patogiau.
Kiti straipsniai:
#1 parašė: lalalala
 
nieko naujo angry
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#2 parašė: Emo Princess
 
tai kaip gauti aukso SMS???
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#3 parašė: arnas55
 
kad auksa nut galima uzsisakit uz kokius 2lt ir to aukso but 100
lol tongue
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 7    
 
 
#4 parašė: lakas
 
jo kad perk uz ęlt ir isen š0 auksiniu fellow
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#5 parašė: hell
 
geras auksas nes greiciau vistaisi
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#6 parašė: KlN
 
o jei gaminciaus karius ir uzsisakyciau uzbaigti darbus ar kariai pasigamintu??? :D
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#7 parašė: ;)
 
Kr rasti info apie aukso kluba?
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#8 parašė: Caruso
 
Aukso klubas
Norėdami įstoti į Aukso klubą, turėsite sumokėti už tai tik vieną kartą. Klubo nariams pasiekiami įvairūs papildomi patogumai. Kai kurie jų yra nemokami visiems klubo nariams, kiti yra apmokestinami atskirai.

Nemokami Aukso klubo patogumai:
1) "Mėgstamiausių" taikinių sąrašas
2) Puolimų statistika
3) Prekeiviai gali kartoti tą patį veiksmą tris kartus
4) 9 ir 15 laukų daugiagrūdžių bei oazių paieška
5) Atskirai apmokestinamos galimybės Aukso klubo nariams:
6) 3 statybos gali būti įtraukiamos į eilę
7) Užprogramuotas resursų siuntimas tarp savo gyvenviečių
8) Kai gyvenvietė yra puolama, kariai gali pasislėpti miške
(negalioja, jei kariai sugrįžo į gyvenvietę mažiau kaip prieš 10 sek.)
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 1    
 
 
#9 parašė: Kronus
 
sakyciau biski za per dafiga uz papildomus bonusu reik moketi turint omeny kad ir tiap suploji 100 auksiniu per viena karta angry
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#10 parašė: Mother fuckeriu priesas
 
tai kad suploti tereik ppo 1-3 auksiniu motherfucker bully angry bully
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#11 parašė: Bones
 
This is way betetr than a brick & mortar establishment.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#12 parašė: Matteo
 
Considerably, this post is really the ssweteet on this notable topic. I harmonise with your conclusions and will thirstily look forward to your incoming updates. Saying thanks will not just be sufficient, for the phenomenal clarity in your writing. I will directly grab your rss feed to stay informed of any updates. Admirable work and much success in your business dealings! Please excuse my poor English as it is not my first tongue.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 

 

 
 
  © 2007 Travianas.lt - Traviano pagalbos svetainė
E-mail | RSS | Registruotis | Paskutiniai komentarai | Reklama