Travian » Straipsniai » Vartotojo nustatymai home mail

Vartotojo nustatymai

Norėdami pakeisti vartotojo nustatymus, paspauskite meniu nuorodą “Nustatymai”, toliau “Vartotojas”.

 1. Slaptažodžio keitimas
 2. Pavaduotojai
 3. Vieno kompiuterio naudojimas
 4. Registracijos įrašo panaikinimas

Slaptažodžio keitimas

Čia Jūs galite pakeisti registracijos slaptažodį. Tam kad slaptažodis būtų patikimas, kad jį nebūtų lengva atspėti, galite pasinaudoti slaptažodžio generatoriumi – ta yra specialiai tam sukurtos programos, jas galite rasti internete.

Apribojimai ir atsakomybė:

Griežtai draudžiama atskleisti slaptažodį kitam žaidėjui, žaidžiančiam tame pat serveryje. Jeigu žaidėjas sužino svetimą slaptažodį ir bent kartą juo pasinaudoja, jis tampa multiacconter‘iu (kelias registracijas valdančiu vartotoju) su visomis atitinkamomis pasekmėmis (blokavimas ir bauda arba visiškas panaikinimas), neatsižvelgiant į jokias aplinkybes.

Žaidėjas yra atsakingas už savo slaptažodžio saugumą. Už žalą, padarytą dėl prarasto slaptažodžio, atsako tik registracijos savininkas.

Du arba daugiau žaidėju neturi teisės tyčia nustatyti vienodų slaptažodžių viename serveryje, nes tai prilygsta multiaccounting'ui (kelių registracijų valdymui).

Prarasto slaptažodžio atstatymas:

Atstatyti prarastą valdymą arba pamirštą slaptažodį galima el. pašto pagalba.

Kai įvedate neteisingą slaptažodį, atsiranda nuoroda: "Sukurti naują slaptažodį". Paspauskite ją ir vykdykite nurodymus.

Primename, jog kitokio būdo slaptažodžiui atstatyti nėra. Pagal Taisyklių §1.1, teisėtu registracijos savininku yra laikomas tik tas asmuo, kuriam priklauso nurodytas el. pašto adresas.

Pavaduotojai

Kiekvienas žaidėjas turi teisę paskelbti du pavaduotojus, kurie galės atstovauti žaidėją jam nesant prie kompiuterio ir žaisti jo vardu (žr. taisykles). Jums reikia tik įvesti norimo žaidėjo vardą į langelį “Pavaduotojo vardas” ir jis taps pavaduotoju. Pavaduotojas gali prisijungti su Jūsų prisijungimo vardu ir savo slaptažodžiu.

Ką pavaduotojai gali daryti:

 • skaityti žaidimo žinutės bei peržiūrėti ataskaitas
 • rašyti žaidimo žinutės pavaduojamojo asmens vardu
 • stebėti žemėlapį ir atakas, skaityti naujienas ir vidinį aljanso forumą
 • statyti pastatus ir vykdyti išradimus ir patobulinimus
 • valdyti armiją, išskyrus puolimo atakuojant
 • Papildyti Pliuso sąskaitą (bet pavaduotojas nemato, kiek auksinių yra sąskaitoje)
 • Naudotis NPC prekeiviu

Ko pavaduotojas negali daryti:

 • keisti žaidėjo aprašymą ir nustatymus
 • vadovauti aljansu, jeigu pavaduojamas asmuo turi aljanso vado pareigas (pvz., pakviesti naujus narius, sudaryti sąjungas ir t.t.)
 • užpulti kitus žaidėjus ataka
 • Disponuoti auksu išskyrus NPC prekeivio

Svarbu:

Vartotojai, vienas iš kurių yra kito pavaduotojas neturi teisės siųsti resursus vienas kitam, išskyrus mainų su santykiu 1:1. Taip pat, nutraukus pavadavimą, dar 2 savaites draudžiama užkariauti buvusio pavaduotojo arba pavaduojamojo gyvenvietę. Daugiau informacijos apie tai rasite Taisyklių §3.2 (Pavadavimas ir naudojimasis vienu kompiuteriu) ir §4.1 (Gyvenviečių užkariavimas).

Pavadavimo trukmės apribojimai:

Jeigu savininkas nustojo prisijungti pats, pavaduoti jį galima tik dvi savaites. Toliau pavaduojama registracija laikoma neaktyvia, ir tolimesnis pavadavimas gali būti vertinamas kaip multiaccounting'as pavadavimo būdu.

Vieno kompiuterio naudojimas

Jei esate prisijungę iš kompiuterio, kuriuo naudojasi kitas Traviano žaidėjas, jo vardas turi būti įrašytas į šį sąrašą, o Jūsų vardas atitinkamai minimas jo nustatymuose.

Apribojimai ir atsakomybė

Bendro kompiuterio naudojimo funkcija skirta pavieniams prisijungimams esant reikalui (svečiuose, viešojoje vietoje) ir neturi būti naudojama pastoviam žaidimui viename serveryje. Jeigu vartotojai numato pastoviai prisijungti iš vieno kompiuterio, jie turi registruotis skirtinguose serveriuose.

Žaidėjai, kurie registravosi viename serveryje ir pastoviai prisijungia iš vieno kompiuterio, žaidžia iki pirmo taisyklių pažeidimo. Vieną kartą nusižengę jie blokuojami ir geriausiu atveju atblokuojamas tik vienas iš jų.

Bendro kompiuterio vartotojams griežčiausiai draudžiama prisijungti vienam už kitą. Jei su vienu kompiuteriu žaidžia keli asmenys - kiekvienas turi teisę jungtis tik prie savo registracijos. Priešingu atveju tai yra vertinama kaip kelių registracijų valdymas. Taip pat vieno kompiuterio vartotojams galioja tokie pat apribojimai, kaip ir pavaduotojams (Taisyklių §3.2, §4.1).

Registracijos įrašo panaikinimas

Čia galite panaikinti žaidėjo įrašą. Po šios procedūros pradžios galėsite žaisti dar tris paras. Per pirmas 24 valandas galėsite nutraukti šį procesą, atšaukti panaikinimo procedūrą ir tęsti žaidimą. Po to nutraukti panaikinimo bus neįmanoma.

Nepamirškite, jog pagal Taisyklių §11, "taisyklės privalomos visiems be išimties žaidėjams, tame tarpe tiems, kurie rengiasi panaikinti savo registraciją arba jau yra pradėję panaikinimo procedūrą". Šio principo nesilaikymo atveju gali nukentėti pavaduotojai, aljanso draugai arba kiti susiję vartotojai.

 (balsų: 9)
paskelbė: Travian3 | 9 kovo 2009 | perskaitė: 11586
Gerbiamas lankytojau, šiuo metu esate mūsų svetainės neregistruotas svečias, arba nesate prisijungę. Jei norite papildyti straipsnį, ar turite įdomių minčių, susijusių su jo tema - kviečiame rašyti komentarus. Užsiregistravę turėsite galimybę tai daryti patogiau.
Kiti straipsniai:
#1 parašė: punkis
 
Noriu panaikinti savo duomenis, nes sis zaidimas man nepatiko.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#2 parašė: A1
 
Tai kaip suprantu pavaduotojui negalima siųsti net valandinių resursų?
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#3 parašė: saldainia
 
A1,
§3.2 Pavadavimas ir naudojimasis vienu kompiuteriu

Visos vienpusės resursų perlaidos arba netolygūs mainai tarp žaidėjų, besinaudojančių bendru kompiuteriu, draudžiami. Taip pat draudžiamos vienpusės perlaidos arba netolygūs mainai tarp žaidėjų, vienas iš kurių yra deklaruotas kaip kito pavaduotojas.

Tarp šių žaidėjų leidžiami resursų mainai turgaus pagalba, santykiu 1:1.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 83    
 
 
#4 parašė: hey
 
ei! ar galima kaip nors "uzrakint" anketa, kai zinau, jog nebusiu prisijungus ilgiau nei 2 savaites, bet grizus noriu test zaidima?
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#5 parašė: hell
 
neina uzrakint po2 sav galesi lost toliau nors ir nebusi prisijunges
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#6 parašė: zmogus
 
Sveiki,
kaip pakeisti vartotojo varda, naudojant ta pati kompiuteri.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#7 parašė: Noob
 
Sveiki,
paaiskinkit naujokui noob`ui, kaip tas pavaduotojas, kuri tu padarai savo kankiniu, gali prisijungti su Jūsų prisijungimo vardu ir [/b]savo[u] slaptažodžiu. Nes nei as, nei mano toks pat noob`as pavaduotojas, nerandame kur galetu savo slaptažodi isirasyti.... Nebent cia, sąvoka "savas slaptažodis" traktuojamas, kaip accounto savininko slaptažodis... Ačiū iš anksto už paaiškinima.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#8 parašė: zuki20
 
Ar bunant pavaduojanciu ,pavaduojamaji galiu keist aljansa ,nes aljansas griuva ir as negaliu iseiti
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#9 parašė: Psichologas
 
Galetu atnaujinti cia, nes taisykles pasikeite...
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#10 parašė: GytisLT11
 
as esu naujokas kaip reikia uzpulti kitus?
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#11 parašė: Jalia
 
Super exitced to see more of this kind of stuff online.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#12 parašė: Sbu
 
rašo:Labas rytas, Edita Prie dvasinės iojfrmacinos dėl to ir atėjau, kad ji dvasinė .. Ilgai tam priešinausi dėl klaidingų įsitikinimų, bet galiausiai gyvenimas atvedė.Šiuolaikiniai mokymai dažniausiai nukreipti amibicingiems, materialistiniams tikslams (išoriniams), todėl juos pritaikius, dažnai ateina nusivylimas kad būtum aukštumoje materialiai šiuolaikiniame pasaulyje, reikia konkuruoti, stumdytis, elgtis nesąžiningai, o be to, tam reikia stiprių nervų, todėl kyla klausimas ar reikia viso to tokia kaina?Dvasiniai mokymai moko kito per dvasinę stiprybę, per savo individualumo išraišką ir sąžiningą sąveiką su aplinkiniais į harmoniją. O harmonijoje yra visko tiek, kiek reikia reiškia, jei būsime dvasingi, tuomet būtinai gyvenime turėsime viską, ko mums reikia tam dvasingumui išreikšti. Kažkuris rytų išminčius juokavo, kad gamta yra ekonomiška joje nei pertekliaus, nei tuo labiau nieko nereikalingo nėra . Konkurenciją, perteklių ir kovas dėl jo kuria žmonės, todėl pasaulyje dar tiek neteisybės.Žmonės pavargo nuo šių beprasmiškų kovų ir nesąžiningumo, todėl ir ieško dvasingumo, amžinų tiesų ir pastebi akivaizdžius dvasinius dėsningumus. Kai to sieks dauguma (o viskas linksta į tą pusę), pasaulis pasikeis .Gražaus savaitgalio, Edita !!
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 

 

 
 
  © 2007 Travianas.lt - Traviano pagalbos svetainė
E-mail | RSS | Registruotis | Paskutiniai komentarai | Reklama