Travian » Straipsniai » Kaip kreiptis į Multihunter'į ir ko jie negali home mail

Kaip kreiptis į Multihunter'į ir ko jie negali

Kartais žaidėjas atsiduria situacijoje, kai tiesiog nebežino kam dar pasiskųsti ir pradeda visas savo nuoskaudas, įtarimus, "aš tikrai žinau", "Eeee... o kaip čia buvo" ir pan. turinio apeliacijas siųsti aukščiausioms instancijoms. Nesikartosim kada tai reikia ar nereikia daryti. Pabandysim susigaudyti KAIP tai teisingai ir tvarkingai padaryti. Manau daug kas čia ras atsakymus į dar neužduotus klausimus.

1.
Kreipdamiesi į Multihunter‘į (MH) formuokite savo pranešimą TIK mandagiai. Bet koks familiarumas ar grasinimai - netoleruojami.

Rašome žaidimo žinutę, gavėjo eilutėje nurodome kam > MH. Tai - pats paprasčiausias ir greičiausias būdas su juo susisiekti.

Nepamirškite nurodyti pranešimo temą. !!! Žinutės | be temos | ignoruojamos

Iš karto pereikite prie klausimo ar problemos esmės. Aprašykite problemą trumpais sakiniais. Jūsų žinutė turi būti lakoniška - suprantama svetimam žmogui, kuris nežino Jūsų bendravimo kalbos slengo, santrumpų. Intonacijos ženkliukai (šypsenėlės) kabliuko nepakeis ir neparodys koks jūs esate piktas ar jaučiatės nuskriaustas.

2.
Traviano pasaulyje galioja 24-ių valandų taisyklė, o tai reiškia, kad Multihunter‘is atsako į visus pranešimus ir laiškus 24-ių valandų bėgyje. Dažnai būna ir greičiau. Todėl nereikia kas valandą „bombarduoti“ savo užklausimais – tai nepagreitins nagrinėjimo.

Retkarčiais gali prireikti daugiau laiko dėl objektyvių priežasčių - kai kurios situacijos reikalauja patikrinti ne vieną žaidėją, o keletą. Jei problema keliuose serveriuose - tikrinami žaidėjo įrašai kituose serveriuose. Kartais tenka tikrinti iki pavaduotojų vygio - visa tai irgi atima laiko.

3.
Kai kurie žaidėjai mano, kad gali įžeidinėti Multihunter‘į arba moderatorius vidaus pokalbiuose. Bet kuris žaidėjas nusprendęs tai padaryti, gali būti pašalintas iš žaidimo be jokio pranešimo.

4.
Pasitaiko žaidėjų, kurie nusprendžia, kad jam skirtą nuobaudą reikia aptarti su kitais žaidėjais forume ir pasidalinti savo „patirtimi“ , kaip juos neteisingai nubaudė ar užblokavo („nei už ką“). Tokios temos forume bus naikinamos, o nuobaudos laikas žaidėjui tai aptarinėjusiam gali būti pratęstas.

5.
Multihunter‘iui visi žaidėjai yra vienodo rango, ar jis žaidžia su pirktiniais auksinais ar be jų. Todėl, jei esate blokuotas ar nubaustas, informacija apie auksinų įsigijimo būdą ir jų kiekį - visiškai neaktuali. Auksinai tai - savanoriškas apsisprendimas paremti Travian žaidimą ir nesuteikia jokių privilegijų prieš kitus žaidėjus svarstant nusižengimus taisyklėms.

6.
Jei Jūs nesutinkate su MH sprendimu, Jūs galite rašyti laišką vyriausiam MH. Jei nesutinkate ir su jo nuomone - galite kreiptis į žaidimo administratorių. Bet tai nereiškia, jog sprendimas gali pasikeisti.

Pirmiausia paskaitykite taisykles - patys pagalvokite, pasitikrinkite ką iš draudžiamų dalykų esate panaudojęs. Tai tikrai ne Jūs? Tada pasikalbėkite su savo daul/trial/quarto/pepto žaidėjus. Nepamirštam pavaduotojų.

7.
Kai kurie žaidėjai mano, kad „patikimiau“ skundą rašyti kitose šalyse esančių serverių MH. Tai kiekvieno žaidėjo individualus apsisprendimas. Tokie laiškai galu gale grįžta atgal pas serverio MH, kuriame ir įvyko konfliktinė situacija ir nagrinėjami pagal esamą situaciją serveryje. Taip, kad galite smarkiai palengvinti savo gyvenimą – tiesiogiai kreipkitės į savo žaidiminio serverio MH.

8.
Jeigu žaidime Jus įžeidė, nepamirškite parašyti skundą Multihunter‘iui su įterpta nuoroda į įžeidžiantį pranešimą.

Sąrašas ko Multihunter‘is daryti NEGALI:
NEMATO žaidėjų slaptažodžių, todėl negali jų skebti tretiesiems asmenims;
NEGALI skaityti/ištrinti personalinių žaidėjo žinučių, kol pats žaidėjas nebus atsiuntęs žinutės nuorodos;
NEGALI sugražinti/atstatyti žaidėjams kareivius, pastatus arba resursus;
NEGALI „išmesti“ žaidėjo iš žaidimo ir trukdyti jam prisijungti prie savo registracijos;
NEGALI žaisti tame serveryje, kuriame jis yra registruotas kaip MH;
NEGALI ištaisyti žaidimo klaidų.
 (balsų: 38)
paskelbė: Don_Atas | 1 gegužės 2009 | perskaitė: 55383
Gerbiamas lankytojau, šiuo metu esate mūsų svetainės neregistruotas svečias, arba nesate prisijungę. Jei norite papildyti straipsnį, ar turite įdomių minčių, susijusių su jo tema - kviečiame rašyti komentarus. Užsiregistravę turėsite galimybę tai daryti patogiau.
Kiti straipsniai:
#31 parašė: to siaul30@hotmail.com
 
nors ir 10 kompu turi pajungtus prie vieno tinklo, jie turi toki pat IP

Êàïèòàí Î÷åâèäíîñòü
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#32 parašė: anonimux
 
wink winked smile am belay feel fellow laughing lol fellow lol [b][color=#FFFF66][hide]
[s][u][i]
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#33 parašė: Zaidejas
 
Nezinau kaip jum, bet man MH yra 0. Zaidziu jau 2 metus ir niekad neturejau su juo jokiu problemu. Problemos kyla ten kur prasideda sukciavimai, apgaules ir t.t . O tie kas cia verkia ir skundziasi - paprasciausiai vaikai po 15 metu, kurie jauciasi velnias zino kas ir prisidirba uz nesamones arba savo "bazara"... Beto nemanau, kad MH atsiseda prie pc blogos nuotaikos ir pradeda account'us is eiles blokuoti, gerai ne visi, bet 99% blokavimu yra tikrai pagristi, jaulab kad pas MH yra visi zaidimo duomenys kuriu jam uztenka priimti sprendimui.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#34 parašė: Martis96
 
Siaulietis30,
pries rasydamas geriau pagalvok is pirmuju, kad ir per du kompiuterius vis tiek tas pats tavo intiko ipas pagal kuri tave ir gaudo, o jei nori skirtingu ipu tai tau reik dvigubai uz intika susimoketi ,nes tau turetu ateiti dvi intiko jungtis uz kurias moketu atskirai intiko kaina :D . no zodziu nelabai pats supratau ka parasiau bet esme manau pagausit
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#35 parašė: Hera
 
Sveiki,

zaidziu Travian neseniai. Noriu paklausti, ar normalu, jei kitas zaidejas atsiuncia kokius 500 savo ivairiu rusiu kariu kaip pastiprinima, nors niekas neprase, ir tie atsiusti kariai "valgo" labai daug atsargu ir man pakenkia. Is anksto aciu uz atsakyma
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#36 parašė: SviliuS
 
Nors man su MH teko susidurt kelis kartus, bet likau jų darbu patenkintas... PVZ: pagavo mane už multiaccauntingą ir gavau blocką... parašiau normalų laišką, pasakiau kokie acc yra mano ir paprašiau, kad vieną paliktų (ne tą kuris turėjo max pop :D), jis taip ir padarė... po 3h ėjau toliau žaist traviano :D
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#37 parašė: Artika
 
Tai kaip dabar ten yra? Man įdomiausias dalykas su drambliais, kas juos stumdo? Nes kaip supratau support stumdo žiurkes. Niekad nekreipiau dėmesio į tai, kad reiktų laikytis familiarių reikalavimų. Bendrauju taip, kaip pageidaučiau, kad su manim bendrautų. MH nerašau, negrasinu, kitais žodžiais jam netrukdau ir lai jis man netrukdo taip pat. Neperku auksiniu, o ir kvietimų nesiuntinėju, nes travian - blogis, tad reziumė: gyvenkime draugiškai.

P.S. Hera taip atsitiko, kad žmogelis vietoj atakos paspaudė pastiprinimą. Na jei grūdas žiauriam minuse, tai laikyk, kol baigsis, tada jo kariai ims mirti. Sakai Tau naudos nebus iš to? na jam tikriausiai irgi. Jei atsitiktinai grūdo per daug turi, tad geriau išsiųsti juos atgal, bet kitu kartu anas žaidėjas jau tikriausiai nebesiųs pastiprinimo.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#38 parašė: Jus maurai
 
I JUSU VISUS KLAUSIMUS ATSAKYMAS YRA VIENAS!


NEPAZEIDINEKIT TAISYKLIU IR VISKAS BUS GERAI
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#39 parašė: Anonymous
 
Zaidziu travian jau 3 metus ir ne karto nelaikiau MH kaltu. Kol nepazeidi taisykliu taves niekas neblokuoja ir liaudiskai pasakius nemalkit cia sudo, kiekvienas supranta, kad rasydami kazka nutylit, o MH lieka kalti.
Pats esu turejes problemu su MH ir del multiaccounting'o ir net del blogo vartotojo vardo, taciau visi zmones esame ir pasnekejus problemos buvo issprestos... Kai suaugsit ir igausit tolerancijos aplinkiniams suprasit ka siuo straipsniu buvo norima pasakyt...
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#40 parašė: Dance
 
Manau,kad MH visems pades išprest problemas am smile
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#41 parašė: dolinge1234
 
labas visems kaip supratau per velikas nepolimo aktas bet mane puola kaip tai suprasti? recourse
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#42 parašė: Gudrocius
 
dolinge1234,
Tave gali pulti su žvalgais. Arba užpuls su kariais ir palinkės linksmų švenčių. smile
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 14    
 
 
#43 parašė: ENTONI
 
Viskas Polnaja fignia ko jus cia pribazarinot apie MH. :) Ira visokiu. (Kekvienam serve kitoks) Kekvienas savaip ir durniuoja. :) Ira net korumpuotu. As persenas sitam zaidimui ir laiko neturiu bet turiu tris sunus is kuriu du zaidzia. As kaip uzsimantis kompu remontu pastaciau kekvienam po viena. Nesvarbu kad linija viena bet kompas kekvienas turi savo ID ir jei to MH nematytu tai isvis butu pilni D...... . :) Vienoje imoneje ant tos pacios linijos zaidzia net penki zmones bet kaskodel neuzblokuoja. :)
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#44 parašė: Indrė
 
Juokingai jūs čia. Tiesiog žmogus dirba savo darbą ir viskas. Nemanau, kad mh kūrė taisykles, tad nereikia ant jo čia loti.
Man pačiai reikėjo pagalbos ir mh padėjo išspręsti problemą ir gan maloniai. Tad nesuprantu ko čia taip neapkęsti mh, jei paprašius padeda. Nebent nemokate žmogiškai prašyti. :)
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#45 parašė: anom4ly
 
Siaulietis30, nelengviau tiesiog susikurt kita acc? saves gi neuzblokuos jis. O del tu taisykliu tai tikrai perdeta, juk cia tik zaidimas..
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#46 parašė: saulieyis30
 
jus esate durniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
nes jus durnioiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaiiiiiiiiiiii duhai ir durnei nes losiat [/center]TRAVIANA[/s][/u][/i][/b][i][u][
s]
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#47 parašė: Zakaveli
 
saulieyis30, Pailsėk nuo to Cs 1.6. belay
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 3    
 
 
#48 parašė: Defaz
 
Siaulietis30,

Seip svarbu ne pc, o IP...
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#49 parašė: lotstp
 
Offering best 1lot forex Pip Spreads on Major Currencies and FREE METATRADER PLATFORM DEMO
http://www.1lotstp.com

True STP liquidity and easy forex trading
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#50 parašė: testosterone
 
exceptional site post. I am going to bookmark travianas.lt and check out a lot more often. I really like the website template
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#51 parašė: Russia tours
 
Could it be alright that will put thing about this in my small personal weblog if I post a reference to travianas.lt ?
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#52 parašė: tfxdqthd
 

http://yeuxdelune.com/support/topic.php?
id=12437&replies=1#post-12877
http://eurolangaming.com/entry.php?565-W
indows-7-Home-Premium-32-Bit-features-a-
particular-function
http://galvanik-forum.fanizza.de/entry.p
hp?37-types-of-jewellery-as-a-teenager-b
ut-the-Pandora-Jewelry
http://dbmcafe.nl/forum/topic/collect-ma
ny-of-this-pandora-jewelry?replies=1#pos
t-84
http://www.rtucn.net/bbp/topic/pandora-j
ewellery-and-someone-else-is-the-person-
tend-not-to-wants-that-currentl?replies=
1#post-456
http://diaocanai.blogshells.com/2012/05/
30/on_the_other_hand_you_will_discover_a
_good_deal_of_pandora_jewelry.
http://www.trollheaven.com/entry.php?338
7-platinum-utensils-and-decorations-Pand
ora-Jewellery-Australia
http://www.sportbikes.net/forums/blog.ph
p?b=529
http://vgamingonline.net/blogs/diaocanai
/95-worlds-best-thomas-sabo-jewellery-cr
eators-only.html
http://www.astroworld.co.in/my-tree/topi
c/pandora-jewelry-layouts-might-range-be
tween-easy-to-intricate?replies=1#post-4
037
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#53 parašė: squitpne
 
http://yessir.hk/viewthread.php?tid=7710
83&extra=
http://stickandmove.tv/members/rahulprox
i
http://black.makebbs.com/viewthread.php?
tid=2178&extra=page%3D1
http://burdasin.com/members/home
http://www.jazhawk.com/blue/index.php?to
pic=1035544.msg1549320#msg1549320
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#54 parašė: frmklvzj
 
http://eurovision-tv.ru/user/nnxppcwn/
http://kvartirant34.ru/user/bgfixjzu/
http://online-prosmotr.ru/user/ohjhwkzn/

http://www.caljesus.com/foro/member.php?
295798-uiseuqsl
http://nevaz.ru/user/itagfnkp/
http://7win7.ru/user/bnuvkfll/
http://fsmi.ru/user/bvbuafha/
http://www.500pm.net/user/duvnkzed/
http://onlyacommunity.com/index.php?acti
on=profile;u=21902
http://www.lktalks.com/forums/member.php
?185723-crawlhkh

http://www.demo.bsupreme.co.uk/forum/top
ic/selection-will-be-evenly-common-neckl
aces-rings-pandora-jewelry?replies=1#pos
t-832
http://www.owtv.de/humanrights/bbpress/t
opic.php?id=13668&replies=1#post-16874
http://www.demo.bsupreme.co.uk/forum/top
ic/to-get-the-greatest-selections-around
-magic-pandora-jewelry?replies=1#post-84
1
http://support.studiomw.co.uk/topic/ther
efore-effective-had-been-that-energies-o
ffice-2010-key?replies=1#post-8853
http://www.sibawayinstitute.com/memberfo
rums/topic.php?id=182&replies=1#post-196

http://www.wcny.org/survivalguide/forum/
topic.php?id=16536&replies=1#post-18275
http://www.bccsf.org/forum/topic/series-
is-certainly-similarly-well-liked-anklet
-bracelets-jewellery-pandora-j?replies=1
#post-5374
http://iphone-factory.de/forum/topic.php
?id=10534&replies=1#post-11161
http://www.geer.ro/forum/topic.php?id=90
7&replies=1#post-1400
http://www.rendsburger-symposien.de/foru
m/topic.php?id=11691&replies=1#post-1195
9
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#55 parašė: nylexkqq
 
http://bubina.name/user/tbrrxqql/
http://barishnea.ru/user/wszgvfjj/
http://victormattisson.com/user/vdaixgqf
/
http://serialushka.ru/user/hibvmalq/
http://livedemotivator.ru/user/ybxnqzog/

http://www.new-arena.com/user/wzrewfmh/
http://www.yosoytuescort.com/f/index.php
?action=profile;u=52970
http://kaz-tuning.idhost.kz/user/durnnbj
v/
http://rate-agency.com/user/jdiysqiq/
http://www.harleyunderground.com/forums/
member.php?104940-ajimnjac

 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#56 parašė: xeaumksz
 
http://networking.neotericuk.co.uk/blog_
entry.php?user=0IMBx06254a&blogentry_id=
33514
http://www.iulife.com/websms/bbs/viewthr
ead.php?tid=102498&extra=
http://www.eventhescoreinc.com/forums/in
dex.php?topic=120672.msg128375#msg128375

http://www.wirtualnamapa.com/laore1i340p
/blog/year-sales-goals-of-75/
http://beta.enterthehealingschool.org/pr
ofile.php?user=qitmghd1&v=comments
http://ubumnandi.com/user_blog_comments.
php?blogentry_id=18607
http://shairtips.com/read_blog/33504/hen
ce-unparalleled-that-we-believe-you-can-
expect
http://gahgsdf92m.fotopages.com/?entry=4
670809
http://videoauthor.com/read_blog/35117/i
t-becomes-smart-and-only-very-stylish-an
d-trendy
http://cms.jk-sun.com/viewthread.php?tid
=1352057&extra=
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#57 parašė: yznjiyse
 
http://mrtechnologyllc.com/pg/blog/read/
117737/for-sale-in-london
http://thepampa.com/blogs/69/7478/income
-always-faces-difficulty-i
http://xisaauir681.enterprisebusinessexp
erts.biz/2012/06/21/drafting-supplied-fo
r-council-approval-excluding-s-69/
http://www.apinax.com/promoteyoursite/Ya
BB.pl?num=1340352230/0
http://flynode.com/index.php?do=/cyalike
09/blog/requirements-on-the-equipment-ar
e-different-12/
http://www.wzhealth.com/photo/displayima
ge.php?pos=-701
http://www.cjo-eye.com/bbs/viewthread.ph
p?tid=3615139&extra=
http://socialnetlive.com/blogs/98/48841/
your-programs-and-data
http://www.planetroots.com/pg/blog/read/
64851/significant-ones
http://www.cjo-eye.com/bbs/viewthread.ph
p?tid=3617928&extra=
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#58 parašė: Dubai escorts
 
You could certainly see your enthusiasm in the work you write ON travianas.lt . The world hopes for even more passionate writers like you who aren't afraid to say how they believe. Always follow your heart.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#59 parašė: website seo
 
You certainly have some agreeable opinions and views. travianas.lt provides a fresh look at the subject.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#60 parašė: eskorte jenter Oslo
 
Aš sužavėtas ! Tikrai informatyvus dienoraštyje travianas.lt mano draugas . Aš tik norėjau pakomentuoti ir pasakyti suspėti kokybišką darbą . nuoširdžiausi linkėjimai!
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 

 

 
 
  © 2007 Travianas.lt - Traviano pagalbos svetainė
E-mail | RSS | Registruotis | Paskutiniai komentarai | Reklama