Travian » Nugalėtojų panteonas » Raundo pabaiga (10) speed.lt home mail

Raundo pabaiga (10) speed.lt

'Raundo
Sveikiname nugalėtojus:

Stebuklą pastatė:
lietuva.ltu

Aljansas nugalėtojas:
Ko?

Stambiausios imperijos valdovas:
Bokalas

Žiauriausias puolėjas:
M4riukas

Atkakliausias gynėjas:
lietuva.ltu


Žaidimas prasidėjo: 2011-12-19, 07:00
Žaidimas baigėsi: 2012.03.31, 04:20


Baigiamieji serverio reitingai:'Raundo


'Raundo

'Raundo

'Raundo

'Raundo

'Raundo

'Raundo

'Raundo

'Raundo

'Raundo
 (balsų: 10)
paskelbė: Travian | 1 balandžio 2012 | perskaitė: 26261
Gerbiamas lankytojau, šiuo metu esate mūsų svetainės neregistruotas svečias, arba nesate prisijungę. Jei norite papildyti straipsnį, ar turite įdomių minčių, susijusių su jo tema - kviečiame rašyti komentarus. Užsiregistravę turėsite galimybę tai daryti patogiau.
Kiti straipsniai:
#31 parašė: nzn
 
M4riukas aprasymas:

Pirkom daug auksiniu ir kieti buvom, o dabar viskas baigesi ir lopai likom

Marius&Karolislol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#32 parašė: Bokalas
 
Mariukas,

Mariau,tesingai daraitesinies..ir t.t.. Man aiskina as uz tave 4x daugiau nunulinau,saunuolis esi ka daugiau galima pridurti:) Kai nuo 4 savaites gali jau su katom lakstyti ,o kai tau vadai padaro zapadlo ir pasako nebus kur hameriu leisti tada kazka mastyti pradedi:) As iskisau savo hamery nesijaudink gal 30k teliko ,o cia jei didziojiesi off 1 vieta uzemes tai nemanau kad yra ko didziuotis. Losk be boto , fermink gamink offa taskykis tada paziuresim kas ir kaip.. Nematau garbes kai uz tave zaidze kazkas :) Tad Mariau sedi ramei savo garde ir sedek, as tau nepavydziu,bet yra ribos.. as nesigiriu kad tapau NR1popseris nes jei ne Gintaras nebutu to buve:) Niekada neprisimk garbes kitu deka :)

Deluxe,
Klausyk tustebukle, kaip tu gali sneketi nematydamas.. matyt per visa savo gyvenima muilo is raunku nepaleidi
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#33 parašė: Mariukas
 
To Bokalas:

Žaidžiau su duallu Karoliu (Dzedu) visi tai žino, ir jokio garbės neprisiimu. Beto botas nesisuko pas mus. Gyvenom iš incomo, farmo tope nesėdėjom kaip matai, kepėm 3 offus, ir protingai stumdėm juos. Daugiau nieko ir nepridursi. Kur tas nesažiningas žaidimas tai nesuprantu. O šeip tu išvis neturėjai žaisti Ko? Pradžioje net slėpeisi, bijojai, kad išmesim ir sukatinsim, o dabar dantis rodai. Eilinį kartą pasirodei visu savo gražumu. :?
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#34 parašė: Bokalas
 
Mariukas,
Sunesioje..tu elgeisi apgailetinai..niekas nebutu nesioja niekas nesislepe.Tik mano dualai nenorejo kad zinotum tu nes esi ziurke ir tiek,o ziurkes tik ka suzino bega ozinti, esi apgailetinas ir tiek. Jei tave nedapistitas kankina niekas nekaltas
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#35 parašė: nezinomasis
 
Susipyko 2 draugai :D
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 3    
 
 
#36 parašė: as
 
ivanai nesamones biski rasai, koks tau gali buti idomumas jaigu kepi sibire hama as nelabai pagaunu? pats pasirinkai toki zaidimo stiliu, o dabar kitus kaltini, kad vadai kalti, prie ko jie kalti, ju tikslas nuo pat raundo pradzios buvo WW pastatyti o ne ziureti kad sibiriniai turetu ant ko hama paleisti. Pasiziurekit i zaideju skaiciu kiek buvo zaidzianciu tada ir suprasit kad ltx ritasi dugnan, tuo labiau ltx koja pakiso turnyras, daug geru zaideju ten zaide, tad nereikia kaltinti kazko, susidare tokios aplinkybes, kad visi koziriai buvo Ko? rankose. Ir dar, nesuprantu kodel visi tiems rise lenkesi, ka jie tokio padare man papasakokokit? Kad liko rise alis su 30 zmoniu kurie beveik visi be soskiu ir fermos, tai cia tam reikia lenktis? Juokingiausiai yra kai sedi laiminciam ally, baigi raunda laimi ir pradedi stumti ant savu, keisti jus kazkokie visi...
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#37 parašė: Mariukas
 
To as: Matai, mūsų zexas (Bokalas) net neturėjo pas mus žaisti. Jis tiesiog prisitrinė duall prie vieno žaidėjo kurį mes pakvietėme į komandą, ir visą roundą lindo į šikną, nes buvo nekenčiamiausia persona, tačiau bijojo gauti katų. Galiausiai, po roundo pareiškė savo nuomonę, ir pradėjo pilti pamazgas erelis ant visų. :)

To Zex: Pyksti, kad pasakiau pagrindiniam vadui, kad už bokalą žaidi? O tai ko čia slėpt? Nejauti, kad pats prisišikęs buvai. Pamenu puikiai kaip įrodinėjai koks tu geras, kad nieko blogo nebus, nes jau norėjo mesti iš aljanso.

Nori pakalbėti? Pakalbam, kaip geriausias popseris, kad nebūtų nugriautas Italų serveryje ėjo prieš Lietuvius, vien dėl to, kad pabijojo gauti katų palaižė šikną Italams. Nu šaunuolis, pasiglostik. Tai dabar tikrai nereikia verkti, kad nebuvo tau su kuo ten kariauti, nes bent katų negavai. ;)

Nick: eCos
Pass: Audrelis
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#38 parašė: Deluxe
 
Bokalui,
Žmogau nusiramink, nes toki brieda čia varai kaip mažas vaikas koks.. Ant visu savo pykti išlieji :)
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#39 parašė: robertas
 
to as:
pirmas dalykas ivanas(emigrantas) ne vienas zaide,hameris buvo kaupiamas sibire nes maneme kad atsiras ne vienas priesas,bet to nebuvo,vadai sudare su stipriausiai ally mega sajungas,iskart iskyla klausimas kam tada isvis tu kariu daryti,popsiname ir laimes raunda kas ko daugiau pazinos,ne mano cia viena nuomone kad neidomus zaidimas buvo,manau atsiras ne vienas man pritariantis kad su tokiom sajungom gali aiti ir runescape'a zaisti,nes kova buvo nelygi,o kodel visi taip rise'us garbina?manau vienas ally kuris bent idomiau prazaide raunda,naktimis bijojo miegot ir t.t manau visi zinom sita jausma,ir po raunda pasakome sau kad buvo idomus raundas.

Cia tik mano nuomone nei ka norejau izeist bet sakau kaip yra :)

To marius:
saunuolis kad 1-a vieta atakeriuose paimei su tuo ir sveikinu,bet kam prikisinet apie italus,manau pats zinai kaip ten buvo su tuo artu ir kad visi lietuviai uzsisedo,jei kalbat apie si raunda tai kam prikisinet praaiti.. nes jei apie italus kalba aina tai ir apie mane ne vien apie aurimas(zex)

robertas(cipas)
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#40 parašė: Bokalas
 
Mariau, as laiziau sikna?? pristryniau ar mane pakviete, Italu padeti zinai puikiai ,ir cia kazka paskayti bijei..niekada tiesios nepripazinai.. Plius Tu ir Deliuxe malaciai esat:) Atsiigresk biski nes nemanyk kad cia esi dievas ir busi teisus ant taves stume net tavo draugai su kuriais daznai bendrauji..na tas viska yrodo kad sudo kruva esi. O del garbes pasilik sau laimejei pripazystu , matos buvai ir liksi malalietka..eik muilo nusipirksi nes liezuvi skaudes.;)
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#41 parašė: Deluxe
 
Bokalui,
Pirmas dalykas išmok rašyt nemalalietka :D Nes darželinukai ir tie daugiau smegenų turį :) Žmogau turi daug nuoskaudu, nes toki kaip tu jau senai esu matęs :) Gal pasipasakok kaip ten wirusa gazdinai ?:) Ir poto apsišikes sėdėjai :)
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#42 parašė: Rasimantas
 
ELITAS raundo pabaigos atradimas
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#43 parašė: cannibal
 
Mariukas,

sorry kad trugdau čia jusu ginčus bet gal žinai kokiu pass geresniu zaideju smile norečiau pamatiti labiause lietuva.ltu ir bokalas acc smile
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 2    
 
 
#44 parašė: Mariukas
 
M4riukas
omega

Ecos
Audrelis

Eitare
eitaras19840312

Bokalo nežinau, Lietuva.ltu prašykis pats :)

To cipas: Ant tavęs nieko ir nesakau, kažkaip tu man ir protingesnis atodai, o dėl Aurimo (zex), pats pasižiūrėk, konfliktą pradėjo jis, aš jam nei pusės žodžio pirmas nepasakiau, nei forume nei panteone per visą roundą, iki jis pradėjo pamazgas pilti. :)

Beto Ko? massinės buvo į visus 4 regus. Pirmiausia savas regionas, poto kažkaip visi pamiršo --- ant kurių buvo eita iškarto po artų, jeigu neklystu 2-5 pagal statistiką laikėsi ir turėjo dar 2 wingus. Vėliau RISE, galiausiai -|- regionas. Taigi nebuvo jau tikrai, kad nebūtų prieš ką kariauti. Beto dėl WW niekas niekam per galvą nebūtų davę. RISE ir ruošėsi ww. Turėjo vienu metu 8 aljansus, ir forume mačiau buvo apklausos, ruošiamasi ww ir t.t. Kad juos nugriovėme iki WW, ir nebebuvo, kur hamų leisti, tikrai negaliu nieko dėl to padėti. :)
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#45 parašė: Edvis
 
Nieko noreti juk forumai ir panasus puslapiai visada pradeda mirgeti nuo postu koks buvo nuobodas raundas kokie laimetojai negeri ir panasiai, juk esam lietuviai, visada pavydim ir pavydesim laimetojam, negi dabar pasijungsi sakykim kad ir cia ir pasveikinsi? neeee, geriau pasijungsiu ir uzstumsiu ka nors negero ant ko nors :) raunda laimi stipriausias alijansas ir taskas, nesvarbu kokia jis taktika naudojo, kare viskas pateisinama, o kaip zinai travianas karinis zaidimas. Todel sajungos, napai, karai,viskas yra traviano sudedamoji dalis ir Ko? alijansui viskas kas buvo daroma vadu buvau tik i nauda, kaip zinia tikslas nr. 1 pastatyti WW. Todel uzteks pilti pamazgas, geriau pasveikinkit nugaletojus ir ruoskites kitam raundui.
Nezinau kiek ten zaide uz emigranta, pradzioj buvo jis vienas, veliau zex jam padedavo, tu cipai tikriausiai veliau pasijungiai. O del mega sajungu tai biski klystam vyruciai. Pries raundo pradzia buvo tik viena sajunga su Kaledom, tiksliau net ne sajunga o zodinis susitarimas, taigi po artu padejom jiems issivalyti --- kurie po 3-4 dienu musu uzejimu isarde ally savo MM, toliau buvo prieta prie kiek pamenu RA@rise alijanso, kuris buvo nuskausmintas, tada seke rise@ Vip@rise abudu nuskausminti, kas pasakoja is ju liko kaip kazkas rase apie 30 ir pas kitus 15 kiek pamenu acc, RA@ isvis isgaravo zemelapio pavirsiaus, toliau seke paskutinis pasivaiksciojimas pas -/- ir jie buvo gerai nustekenti, kad nebeturejo nei vieno offo, taigi buvo kariauta visa raunda ir eita i visus regionus mass atakomis, kurios buvo organizuojamos beveik kekviena diena. Kiek pamenu visi 4 alijansai buvo top 10 kazkodel ju nebeliko iskyrus -/- bet ten tiksliau pasakius nukraujaves alijansas. Klausimas kodel jie visi nesijunge iskarto i bendra sajunga? Taip kad paciu problemos kad zaidet neturedami uznugario, o karas galejo pakrypti ir i kita puse, jai sakykim rise@ karo pradzioj butu su -/- susimoke... taip kad ismokit ne tik kareivukus stumdyti bet ir kazkokios diplomatijos... nes be jos siu dienu LTX nieko nenuveiksi...
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#46 parašė: CHAOS
 

visu pirma sveikinu pastacius wc

visu antra neneskit siuksliu is savo kiemo, nebejuokinkit travo pasaulio su savo peripetijomis,cia juk zaidimas. o dbr dinkit nuo monitoriu kuriam laikui ,ar jau be travo lomkes prasidejo?????/ lol

 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#47 parašė: Edvis
 
toks jausmas kad paciam prasidejo, kad viska skaita... jai nematai apie zaidima ir duskutuojama, o ne kazka kitka... ar cia protingu norejai pasirodyti ir protinga posta parasyti?
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#48 parašė: Deluxe
 
Edvi aš nežinau man dzin ant tu sąjungu mega ar ne mėga... Bet esmė ta kad ir patis ko? nariai skundziasi :)

o tu turbut iš stabdom kolektyvo ? Ir kas kiekvienas vadas sakys savo ir gale raundo pradės kalbėt kad taip turėjo būtį ir t.t. :) Bet man juokinga jei taip buvo tai kam tu teisinates ? :D Žodžiu patis ko? nariai liko jumis nepatenkinti tai nemanau, kad taip sako tik šeipsau :)
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#49 parašė: Edvis
 
Taip as irgi prisidejau prie Stabdom??? Nejuokink, papasakok kas liko nepatenkinti? vieno acc nariai katrie hama sibire kepe ir neturejo kur jo panaudoti? Kaip zinia Cipas, Ivanas ir Zex uz viena acc zaide,jie visi trys cia ir pasireiske. Kas dar deluxe nepatenkinti? Neturim mes kuo teisintis, raundas ,laimetas, nugaleti visi alijansai katrie soko auksciau bambos, pastatytas WW, tikslai visi pasiekti,tai ka cia ir besnekesi daugiau... Meskit jus ta mada stumti ant nugaletoju, visada jie tampa raundo blogiukais...
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#50 parašė: VytuX
 
Bokalas :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DDDDDDDDDDDDDD
manau tuo viskas pasakyta. kaupei hamerius ir nepanaudojai Plienine varpa uzkepe hameriuka sioki toki ismusa defa is ryziu mitybos arta vel grudo turi incoma vel uzkepe tu nekepei nes nebuvo kur leist????????????????
tai gal man reikejo sustot kept defa nes nebuva kur jo det???
Tai reikejo kept hameri ir paleist ant Savu WW ir butum panaudojas, jei dabar cia tokes nesamones rasyt reik tai reikeja sugriaut ww parodyt kad gali iskept nors, o dabar tik rasyt gali kai raundas pasibaige, kad nera kur hamerio naudot.
SUDU KRUVA PATS ESI, cia kad marius ar kazkas tau nepatika. Kaip tryse ar kiek jusu uz ta accounta zaide tai tikrai LABAI SILPNAI.
Nebuciau sustojes pirkt Paveikslu butum tikrai nepirmoj vietoj ;) arba butum dar daug litu suleides :p taip kad nereikia, nei popseris nei oferis nei deferis is taves ;)

Apie indigo (stabdom???) tai kad ofus kur leist but buvo, bet kad fermas laikyt aly tai nezinau nezinau :D ziurejau visus defus Ok ? ally zmogus su 8k~ pop neturejo nei 1k kariu pasiteisinimo nebuvo, saka tegu kep defa nu pasakiau po savaites vistiek 0 kariu :D o jam prikledejo kad as sau nauda daraus ismes is ally ir suesiu atimsiu miestus, tai aisku buciau taip ir padares, kam laikyt toki...
Del tokiu dalyku tokiu vadu nesuprantu tad radau geresne vieta Kaledose ;)

Acc. Vytux
Pw. mariusdx
:) archyvuotuose yra siek tiek idomiu

looking for fix!! :D
Žaidimas prasidėjo: 2011-12-19, 07:00
Žaidimas baigėsi: 2021.03.31, 04:20
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#51 parašė: Mariukas
 
Dėl tų nepatenkintų, tai čia tik sibiriniai nepatenkinti. Kas centre sedėjo, dalyvavo mass atakose, visi laimingi ir visiems gerai. Dabar EMIGRANTAS, Bokalas, ir baibuokas, ten visi iš tų accountų laido burnas kaip jiems viskas blogai buvo. Žmogeliai, argi nereikėjo apgalvot prieš einant į sibirą visų galimų variantų, ir pasėkmių? Gerbiu Plieninę varpą ir spit, iš hameristų. Viručiai, net iš sibiro sugebėjo vaikščioti į mass atakas darydami žalą priešams, netik, kad nepanaudojo viską ką turėjo, bet ir nežvygauja čia ar forume, o priešingai dar padėkojo už roundą. Smagu buvo su jumis žaisti, o kitiems tegaliu pasakyti, eikit ne į LT serverius, ir gausit veiksmo, nebent bijot būti nugriauti, nes užsienyje negelbės jokie pažystami, mega sajungos ar dar kas, o tik jūsų gudrumas, ir jūsų pačių deffas...
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#52 parašė: VytuX
 
Mariukas,
as nepatenkints :| buvau centre pilkoi, salia daug Rise -- buva ir niekaip iki manes nedaejo, nebuvo kur defo det :D
o seip tai nrml ofa buvo kur leist tikrai ir palaidot
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#53 parašė: mitka
 
SWU PATRIA buvo ir bus gerausi nors ir kaip noretumet naikynti nieko neiseis nes nap mazai daro o zudo negailestingai:D va cia tikri zaidejai.:D
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#54 parašė: Bomba Tualete
 
:))) Deluxe, mes niekad ir nerodom ir nevaizduojam galingu, zaidziam savo malonumui, o jai kas jums negerai gaunasi, tai nereikia kaltint NE. Jau kelinta rounda kaltini NE ar smeizi. Suauk, susitaikyk ir gyvenk.

Bent i geriausiai besigynancius pakliuvau :D atakuojanciu truko ~10k :D
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#55 parašė: molis
 
NE aljansas galetu patyleti si raunda, absoliuciai nieko nenuveike, o gale leido savo per visa raunda nenaudotus offus ant visu is eiles, sajungininkai, susitarimai jau nebuvo svarbu. Nera pagarbos tokiems aljansams ir vadams.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#56 parašė: Bomba Tualete
 
To molis: ka tu cia nusikalbi del offu? nesamones kalbi, tik, kad kalbet? neisigyncysiu, kad turejom pora tokiu nevaldomu, tokiu , kokiu buvo kiekvienam aljanse, bet pagrinde offai visi buvo kontroliuojami ir leidziami ten kur reikia. Nereikia skleist neteisingos-klaidingos informacijos. Kaip gali teigt, kad nieko nenuveikem? ziurek panteona!!! Pagal off ir def taskus, aljansas yra 4 vietose, idomu is kur jie atsirado? nupaisem? o be to, offu dar liko tikrai ne vienas ir ne du. Jai tu sakydamas, kad nieko nenuveike turi omeny WW statybas, tai zinok, kad paskutinius raundus, NE niekad nesiruose statyt WW, mes savo esam pastate, mums uzteko vieno karto irodyt, o db zaidziam tik savo malonumui, tik pasirodo kazkam, tai per daug sudetinga, kai NE zaidzia for fun... Visiems sekmes ateinanciuose rounduose, gal susitiksim kazkur kituose zaidimuose, kur nereikalauja tiek daug laiko;)
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#57 parašė: Obama
 
sveikinimai Aurimui (lietuva.ltu). Buvo idomu statant stebukla. ;)
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#58 parašė: Chikezie
 
to che xp baci dra vra liq@ ban unem uzum em ktcnem xp vra xpin baci bayc cnktcum em restarta linum chi bacum an@tant restarta linum..cavt tanem ogni mej@ karevor baner ka
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#59 parašė: Obama
 
Sveikinimai lietuva.ltu, kad ir pavėluoti. Smagiai užbaigėm. Tikiuosi ateityje būsim komandoje ;)
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#60 parašė: Ratnakar
 
na tu čia užlenkei tas ivanas tiraki ne iš geriausių ir Lietuvą laiko savo provincija. Pyktis ir už tai kentėti nereikėtų, naudingiau bandyti diplomatiniais keliais tartis, bet Bet nejaugi tu naiviai tiki, kad mes galėtume pirkti elektrą iš rusų pigiau nei patys gamintume nors ir reikėtų investicijų nemažų? Kaip tada paaiškinsi pigiausias dujas po Lietuvos dujos privatizavimo? Taigi tai rusų rankose politinis įrankis, o dar pateik jiems į rankas elektros energiją ir galės mus stumti kur jiems reikia. Jau dabar rusai dempinguoja savo elektrą mūsų rinkoje, o kas bus kai išstums kitus žaidėjus? vėl monopolija. Dujų terminalo reikia, nes šiuo metu mes saugūs nuo tiekimo sutrikimų dėl Kaliningrado srities, bet tik bus baigtas Nord Stream ir Ivanas galės gasdinti dujų nutraukimu dėl vaikiškų priežasčių. Reikia ir elektros jungčių su Skandinavija ir Lenkija.Dėl AE, taip, pasigendu ir aš racionalių skaičiavimų, ir labiau linkstu prie investicijų į atsinaujinančią energetiką, kuri dabar įstatymiškai smaugiama ir jai statomi barjerai. Bet tavo pasiūlymas pirkti dar ir elektrą iš kaiminų skamba naiviai neveikia politinėje arenoje jokia ekonominė logika.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 

 

 
 
  2007 Travianas.lt - Traviano pagalbos svetainė
E-mail | RSS | Registruotis | Paskutiniai komentarai | Reklama