Travian » Nugalėtojų panteonas » Raundo pabaiga (10) speed.lt home mail

Raundo pabaiga (10) speed.lt

'Raundo
Sveikiname nugalėtojus:

Stebuklą pastatė:
lietuva.ltu

Aljansas nugalėtojas:
Ko?

Stambiausios imperijos valdovas:
Bokalas

Žiauriausias puolėjas:
M4riukas

Atkakliausias gynėjas:
lietuva.ltu


Žaidimas prasidėjo: 2011-12-19, 07:00
Žaidimas baigėsi: 2012.03.31, 04:20


Baigiamieji serverio reitingai:'Raundo


'Raundo

'Raundo

'Raundo

'Raundo

'Raundo

'Raundo

'Raundo

'Raundo

'Raundo
 (balsų: 10)
paskelbė: Travian | 1 balandžio 2012 | perskaitė: 26583
Gerbiamas lankytojau, šiuo metu esate mūsų svetainės neregistruotas svečias, arba nesate prisijungę. Jei norite papildyti straipsnį, ar turite įdomių minčių, susijusių su jo tema - kviečiame rašyti komentarus. Užsiregistravę turėsite galimybę tai daryti patogiau.
Kiti straipsniai:
#1 parašė: :P
 
:P
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#2 parašė: nezinomasis
 
Keistas raundas... Sajungu pylna bet ka jau padarysi... Sveikinimai lietuva.ltu... Mariau sauniai suzaistas raundas pagarba.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 3    
 
 
#3 parašė: teip
 
Ną ką raundas geras buvo :) sveikinu nugalėtojus :) bet -|- geriausi vistiek :)
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#4 parašė: IMMERSION
 
sveikinimai lietuva.ltu
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#5 parašė: Mariukas
 
M4riukas
omega

Kas norit pasižiūrėt.

Logų yra archyve, nevisi, bet vis šis tas.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#6 parašė: Deluxe
 
Sveikinimai Mariui kuris pasakė prieš raunda pasake jog bus Nr.1 Atakuojančiuose, tai ta ir pamatėme :) šaunuolis Mariau. ok? linksmi žmonės esate ;)
RISE - prisiminkit ne titulas o garbė svarbiausia žaidime ir gyvenime, o jus gerbė tikrai ne vienas žaidėjas :) Ir visiems sėkmės, bei geros vasaros :)

Indigo- Šnipai dar sapnuojas ?
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#7 parašė: Edvis
 
Noreciau ir as prisideti prie sveikinimu, gerai hebra pasistenget, saunuoliai, smagu laimeti raunda, dar karta aciu visiems nuo kito stabdom??? dualo kad zaidet su mumis ir buvot istikimi visa raunda ;) Malaciai ;)

Edvis.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#8 parašė: raimis
 
sveikinai kad pasibaige kosmaras per kuriuos neimano zaisti tikiusi ko mes zaisti traviana nes per tokius neimanoma losti
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#9 parašė: Audrelis
 
Na gan įdomus round buvo :D visko teko pamatyt :)
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#10 parašė: Lux
 
sveikinu, visi patenkinti nes šį raundą nepasirodė SWU ir visų neištaškė wink wink
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#11 parašė: Mariukas
 
Prie ko čia tie SWU? SWU žaidėjai kurie žaidė, kaip visada buvo -/- regione, ir žaidė -|- aljanse. Netgi jų vadas buvo Wirus iš ltx9 SWU komandos Meed. Aišku nežaidė SWU pagrindinis veikėjas amiga, bet apie tuos taškymus realiai mano požiuriu -|- nenuveikė nieko apsoliučiai šį roundą, apart savo regiono valymosi.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#12 parašė: :P
 
Matai kad SWU kaikuriem dar dbr sapnuojasi..
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#13 parašė: boom
 
duokit pass paziuret
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#14 parašė: Deluxe
 
Mariau, šeip iš swu -|- komandoje buvo mažai žmoniu vienas kitas gal tik :) Nors man tie swu kaip ir paprasta eilinė komanda
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#15 parašė: SFX-CrEaTiVe7
 
Nebuvo idomus raundas del visokiu NAP ir sajungu, tai paskutinemis savaitemis ejome pas kiekviena is eiles offa kur nors susinaikint ir niekaip neisejo. Servo gale pilna logu teko matyti, kai savi savus taske susitarus. Paskutine akimirka ir mum teko savo offa kartu su saviskiu deffu istakyt.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#16 parašė: cannibal
 


Mariukas,

kur archyva cia rast?
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 2    
 
 
#17 parašė: nesvarbu
 
nebebus LT serveriuose idomiu raundu kaip pradzioje budavo, nes jau visi vieni su kitais yra draugai ar blogiausiu atveju pazystami.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#18 parašė: vienintelis
 
Keistas raundas, kur jau nuo puses servo buvo aisku kad laimes ji, na bet tas pats galioja ir keliems paskutiniams ltx, kai viskas aisku kas laimes, nes visi sliejasi prie stipriausiu.

 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#19 parašė: Mariukas
 
To Deluxe: Visos komandos yra eilinės. Favoritais tampama nuo vadų darbo, proto, bei pačių žaidėjų stengimosi žaisti. Šį roundą labiausiai stengėsi Ko? Praitą roundą SWU, užpraitą 20min ir t.t. :)
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#20 parašė: Bokalas
 
Taip sveikinimai M4riukui dideli , uz tai kad laimejo raunda istaskes natarus :) Ant rimto deffo uzsirove vieno kito... Pagarba EMGRANTUI ir Plienine varpa kurie vien deffus kapojo ir naikino zaidejus :) Kas ten sake kad M4ariukas sake pradzioje kad 1 vieta uzsims.. juokinga..Kodel visa raunda tylejo ir nesake kad nebus kur hameriu leisti cia butume jei eje saugei grazei su feikais ir kita butume 2 mil off tasku surinke laisvai :) Butume galeje du offus kepti , o cia sako bus kur leisti bus..Tad geriau Mariau nesnekek net , tave gerbe tie kurie nezino taves! Sekmes tau :)


Deluxe,

Taip RISE manau parode si raunda , kad nera tokie lengvai pasiduodatys..jie tiekk deffo istaske kiek pas mus i WW taejo per visa raunda jauciu :D SAUNUOLIAI VISI JUS!


Del -|- aljanso issyk pasakau malalietkos vadovauja aljansui , pavyzdys:
Paskmabinau Wirusui kalbuosi sako cia tas ir tas kaltas , grysiu namo pakalbesiu del ataku nutraukimo , bet zmogus nei savo zodzio nesilaike nei pries nei po..apgailetinas aljansas... Edavom kiaurai , vienu ejimu po 5k pop krisdavo maziausiai:D
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#21 parašė: Deluxe
 
To Bokalas

Matai čia jus visai ne prie ko :D Galiu pasikartoti viskas dėka Vado Pauliaus :))

Dar galima pakalbėti apie tavo vadinama apgailėtina alijansa -|-. Galima pasakyti, kad ne jus vieni eidavote pridėkite dar kelius alijancus Kalėdos, N_Metai, Noriu. tai vat 4 komandos prie vieną, tai sunkiai atsilaikytu.. Galima išvardinti ir viskas raundo sąjungas :)

Ko? sąjungos : Kalėdos, N_Metai, Noriu, NE, -|-(Kol buvo draugai)
Ir daugiau tik pavienias komandos :D Juokingai skamba bet čia tiesa :D

NE jums tai galiu pasakyt mažiau puskites, kokie jus galingi ir t.t. :)

Nežinau už ką galima sveikinti ww statytojus :) Vienintelis žmogus nusipelnes sveikinimu, tai Marius.
Ir kaikuriems RISE kurie mokėjo žaisti kaip komanda. 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#22 parašė: Bokalas
 
Deluxe,
Klausyk tau gal atsiusti logus ar ka kaip mes ejom ant -|- aljanso?? Kaledos gal ejo NE ir ejo...bet ten edavo zaidejei su 2k katu tai cia nulinimas?? Kur pavizdziu issiudavau plienines varpos 14k katu ant vieno zaidejo krisdavo 10k pop , pavyzdys Zaidejas "As" Iskrito is panteono 04:10 o WW pastatytas 04:20 :) Tad jei nezinai nekalbek , sulindes Mariui i subine , ir viskas zmogau muila naudok ,nes jau apgailetinai rasai :)
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#23 parašė: last samurai
 
Sveikinu Ko? ir kompanija su pirma vieta. Geras zaidimas, geras strategavimas. Kad ir ka kiti komentuos, nusipelnete 1 vietos. Sajungu sudarymas, strategavimas, snipu ikisimas ir pasinaudojimas, galu gale geru zaideju verbavimas yra dalis viso zaidimo.

Buvo nemazai aljansu, kurie is vis nieko nenuveike, offus gale leido ant sajungininku taip lauzydami savo susitarimus, nes nebuvo su kuo kariaut, niekas netrukde pasielgti kitaip aljansu vadams ir nedaryti NAP. Mano nuomone geriau jau griuti, kad ir nelygioje kovoje, bet padaryti idomesni zaidima visiems.

Del RISE aljansu misraines, manau kad buvo prasta taktika pasirinkta su daugybe neefektyviu sajungu pradzioje ++ regione, reikejo 1-2 stipriu aljansu, o ne 5-6 isskaidytu ir kaip parode ateitis, nepajegiu kariauti ilga kara. Truko ir komandinio zaidimo (ypac puolant) ir aktyvumo, ir galu gale efektyvaus vadovavimo.

Dekui Vip Rise komandai ir priesininkams uz gera zaidima! Iki.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#24 parašė: to bokalas
 
taip taip bokalai negali apseit be purvo pylimo ;) pasidziaugtum kad komandos draugas tapo geriausiu serverio offeriu tai ne kalbi nesamones,pavydas sukilo matau tau :)
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#25 parašė: Deluxe
 
Bokalui.

Nu davai atsiusk tuos logus kur plienine varpa ėjo su 14k katu :DD Laukiu nesulaukiu :)
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#26 parašė: raimis
 
baikite cia svarstyti ir diskutuoti tam ira kitas forumas nors tokio raslevos cia ir turejo but nes nera ka daugiau cia rasyti
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#27 parašė: Mariukas
 
To Bokalas: Apie tave savo nuomonės nekeisiu, bet ir nepulsiu teisti ar smerkti. Tik galiu pasakyti tiek, kad nuveikiau daugiau nei tu, kur kas daugiau. Dėl natarų valymo, aš pirmas serve valiau WW, kad Lietuva.LTU užsimtu. Net nežinojau kaip ten bus su off taškais, tiesiog kai jau nusileido offai, tada jau ir pamačiau, kaip apsimoka natarus mušti. Poto juk visi ten valė vien dėl taškų, o ne dėl to, kad aljanso narys kaimą užsimtų ww statybom. Planų valymas irgi tas pats, būtent aš pravaliau planą kurį naudojo Lietuva.ltu, tai aš vėl kaltas, kad dėl aljanso offus daužau. Dėl deffo rimto sutikimo, viskas labai paprasta. Neesu šį roundą niekur smiges, visur praėjau didesniais, mažesniais nuostoliais. Turėjau gerą mokytiją BALTĄ, būtent kurio metodika užsiemiau offų stumdimu. Išnulinau daugiau sostinių ir offinių nei tu, ir nulinau žaidimo eigoje, o ne gale roundo ieškodamas kur priduoti hamerį. Atsižvelgiant žalos darymo atžvilgiu, tai aš padariau kokiais 5 kartais daugiau žalos priešams nei tu. Beto pats ėjai valyti natarus, tik nespėjai ir visi ww buvo išvalyti, tad prašau nereikia, nes kaip kažkas sakė užpavydėjai, kitokio paaiškinimo nežinau. Priedo, pas mane kepė 3 offai, tad nesupratau, ką tu ten vėbulojai apie 1ą offą, ir aukso aš turėjau ribotai, like allways. Peace. ;)

To deluxe: Ant minusų bendrai nebuvo rengta su NE ar Kaledom niekas, jie patys užėjo ant NE ir gavo atgal, o kalėdos jeigu ėjo tai tik pavieniai žaidėjai. Varpa vaikščiojo su tiek katų, turėjo ir dar daugiau, gaila nepanaudojo visiškai hamerio, o šeip irgi įspudingą užkaupė per roundą susumavus. N_metai, o ka jau kalbėt apie Noriu, tai net nebuvo kalbos, kad su kažkuo kariautų. Sajunga buvo Kalėdos, kur buvo rimta grandis, o tie kiti wingai, tik kaip napas, nes realiai nieko jie ten ir neveikė.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#28 parašė: Deluxe
 
Mariau, aš nesakau kad jis tiek katu neturėjo :) Bet sakau jog 14k katu 10k pop per viena karta nenumusi nu nebent ten tos katos yra stebuklingos :)) O Bokalas tai juoka sukelia su savo ironija ir dideliu nusišnekėjimu. Žmogus net nesugebėjo išnaudoti savo pranašumo prieš kitus :)
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#29 parašė: robertas
 
sveikinimai lietuvai.ltu uz laimeta raunda,bet atejus i ltx vel pamatai kad cia nera ko zaisti,aukstai lenkiu galva rise seimai kuri nepasidave iki raundo galo,mieliau jau sutikciau zaisti uz rise'us nei uz ko? ally,visiskai neidomus zaidimas,gale raundu net nebuvo kur hameriu kist(kur tai matyta?)nusivylaiu vadais del tokiu nap'u sprendimu.

Emigrantas
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#30 parašė: parakas
 

jo,tuoj kariausim tik su oazem:DDDD ziuresim kas kita raund uzsigeis ww ir vel surinks visa trav savo uzgaidai patenkint:)
p.s. sweikinu nugaletojus!
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 

 

 
 
  2007 Travianas.lt - Traviano pagalbos svetainė
E-mail | RSS | Registruotis | Paskutiniai komentarai | Reklama