Travian » Nugalėtojų panteonas » Raundo pabaiga (5) s3.lt home mail

Raundo pabaiga (5) s3.lt

Raundo pabaiga (5) s3.lt
Sveikiname nugalėtojus:

Stebuklą pastatė:
KoRMoR

Aljansas nugalėtojas:
Black-W

Stambiausios imperijos valdovas:
RAČ

Žiauriausias puolėjas:
RAČ

Atkakliausias gynėjas:
KoRMoR


Žaidimas prasidėjo: 2012-05-23, 07:00
Žaidimas baigėsi: 2013.01.26, 21:32
 (balsų: 8)
paskelbė: Travian3 | 29 sausio 2013 | perskaitė: 10451
Gerbiamas lankytojau, šiuo metu esate mūsų svetainės neregistruotas svečias, arba nesate prisijungę. Jei norite papildyti straipsnį, ar turite įdomių minčių, susijusių su jo tema - kviečiame rašyti komentarus. Užsiregistravę turėsite galimybę tai daryti patogiau.
Kiti straipsniai:
#1 parašė: Vartotojas
 
Sveikinu nugaletojus, pagaliau raundas uzbaigtas :)
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#2 parašė: Laba diena
 
Turbut ne as vienas pasigedau reitingu :O
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#3 parašė: Paulius
 
Kas per briedai pasidarė, nei reitingu nieko neikeliate ....
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#4 parašė: Vykintas
 
Na, aš tai nusifotkinau viską ko man reikėjo. Tai tų reitingų kaip ir nebereikia. tongue Tik iki artų įdomus servas tebuvo, toliau tai nebeliko prieš ką muštis. :)
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#5 parašė: Laba diena
 
Vyki, bet manau, kad pasaulis turetu zinoti, jog buvo toks aljansas kaip Valhala :D
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#6 parašė: RAC
 
Sveiki, pirmiausei tai sveikinimi Travian senbuvui, veteranui, legendai nu ir seip manjakui KoRMoR, kuris pastatydamas ww, is sito zaidimo per visa savo zaidimu istorija isspaude viska kas tik ymanoma. Tikria dziaugiuosi, kad man teko garbe zaisti vienoje komandoje su siuo zaideju. Aisku sveikinimai visiems Black-W aly nariams, buvo smagu su jumis zaisti. O kas liecia adminus tai jie visai tinginiai pasidare... is tokiu reitingiu kokius jie cia paskelbe, absoliucei niekas neaisku. Toks vaizdas, kad 2,3,4...ir tt vietos sitame zaidime visai nereikalingos..., tada toks klausimas, kam is viso tie reitingai tie reitingu medaliai kuriuos gauni kas savaite, jaigu zaidimui pasibaigus, i speceluji travian nugaletoju panteona tesurasomi vos 5 vardai...??? WW pastate Black-W aly, bet tikrai ne be Valhala aly zaideju pagalbos. O sito aly net niekur nesimato.... nors kaip aly jis buvo didziausias, tiek pagal pop, tiek pagal puolimo taskus. Tikrai butu smagu matyti top 20 zaideju reitingus, nes buten tie top 20 ir buvo pagrindiniai ne tik servo zaidejai, bet ir ww statytojai. Taigi dar karta sveikinimai visiems kas prisidejo prie ww statybu, kas prisidejo prie visisko 2-ju aly (Black-W ir Valhala) dominavimno. Nors servui ypusejus, zaisti pasidare visiskai nuobodu, nes neliko su kuo kariauti :), bet galim pasidziaugti tuo, kad servas tesitese tik 8 menesius, ir ww buvo pastatytas, deja bet servo pabaigoje tebuvo like tik truputis daugiau nei 600 zaideju. Darykit isvadas adminai... ir nepatingekit ir surasykit reitingus.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#7 parašė: kur yra?
 
Kur katik pasibaigusio s4 servo reitingai? Kur sito servo reitingai..!!??
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#8 parašė: krc
 
Black`ai su Valhala bijojo vieni kitu, todel ir susivienijo, nes jau tingejo zaisti, o reikejo pakariauti vieniems pries kitus, tada raundas butu zymiai idomiau pasibaiges, o dabar tesugebejo dvigubai, trigubai silpnesnius puldinet ir saugiai sedeti beveik niekeno nejudinami... brudas, o ne raundas. todel ir nebeidomu zaisti traviana.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#9 parašė: Vykintas
 
krc,

Na, matomai tu visiškai nieko nežinai, kodėl buvo taip, o ne kitaip. :) Pirma nekariavom su jais, nes padėjom deffintis ir ne vieną kartą. Antra, egzistavo toks KKK|Jega aljansas, prieš kurį tikėjomis, kad teks rimtai pakariauti, bet kai nebuvo ten komandos, nebuvo susižaidimo, tai labai greitai to aljans ir nebeliko. Ir kaip nebeliko to aljanso, automatiškai servas buvo jau kaip ir aiškus. Dauguma žaidėjų tiesiog apleido žaidimą. Toje pačioje Valhaloje, tai ten pilkų žaidėjų buvo ir ne vienas, ir ne du. Todėl pabaigai turiu pasakyti, kad jei mes būtumėm kariavę, servas tebesitęstų ir ko gero galiausiai WW pastatytų natarai. :) Tuomet servas būtų dar neįdomesnis. Žodžiu, per daug servų, per mažai žmonių lošė.
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#10 parašė: Rie
 
Narina, viskas luigai taip pat kaip ir su su rigine duona, ir laikyti panasiai tiek pat, ir visu priedu kiekiai tokie patys. Papildomai dedu graikisku riesutu, man labai skanu. Beja pati tesla man kyla greiciau nei rugine, galima laikyti ir siek tiek trumpiau, o parauginta pasidaro tokia tasi ir lipni. Bet duona gaunasi labai skani !!!!!
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 
#11 parašė: Vykintas
 
Jei kas nors užklystų ir norėtų pažiūrėti statistikas:

Didžiausi žaidėjai:
http://imageshack.us/photo/my-images/20/
playerdidumas.png/

Geriausi puolėjai:
http://imageshack.us/photo/my-images/69/
playerpuolimas.png/

Geriausi gynėjai:
http://imageshack.us/photo/my-images/829
/playergynyba.png/


Didžiausi aljansai:
http://imageshack.us/photo/my-images/832
/allydidumas.png/

Geriausi puolėjai aljansai:
http://imageshack.us/photo/my-images/843
/allypuolimas.png/

Geriausi gynėjai aljansai:
http://imageshack.us/photo/my-images/853
/allygynyba.png/

Stipriausi karžygiai:
http://imageshack.us/photo/my-images/818
/karygiai.png/
 
 
Straipsnių 0 | Komentarų 0    
 
 

 

 
 
  2007 Travianas.lt - Traviano pagalbos svetainė
E-mail | RSS | Registruotis | Paskutiniai komentarai | Reklama