Travian » Pastatai » Papildomai home mail

Gyvenviečių resursų šaltiniai

Gyvenviečių resursų šaltiniaiJūsų gyvenvietės pagrindas yra resursai. Jų reikia praktiškai viskam. Traviane resursai būna keturių rūšių: mediena, molis, geležis bei grūdai. Resursų šaltiniai - tai spalvoti langeliai, kuriuos matote paveikslėlyje iškart prisijungę prie žaidimo. Kiekviena gyvenvietė turi 18 tokių langelių. Pirma kiekvieno žaidėjo gyvenvietė visada turi...

Statyba gyvenvietės centre

Patekę į jūsų gyvenvietės sentrą pmatysite daugelį statybos aikštelių. Kiekvienoje jų galite pradėti statyti norimą pastatą. Paprastai bet kuri aikštelė tinka bet kuriam pastatui statyti, tačiau yra dvi išimtys: susibūrimo vieta ir siena. Susibūrimo vieta įrengiama pailgios formos specialiai tam skirtoje statybois aikštelėje, kurią rasite šiek tiek į dešinę nuo vidurio. Sienai mūryti skirta išorinė statybos aikštelė palei gyvenvietės kraštą.

Pastatų medis

'Pastat371;Pastatų medis vaizduoja pastatų statybos eiliškumą. Pavyzdžiui, tam, kad pastatyti malūną, reikia turėti bent vieną 5 lygiogrūdų fermą. O be malūno ir 10 lygio fermos nebus įmanoma pasistatyti kepyklos. Pastatų medis atitinka 3.0 Traviano versiją - kuri yra žaidžiama lietuviškame serveryje. Todėl informacija apie visus pastatus, vaizduojamus žydrame fone, yra galiojanti.

 

 
 
  2007 Travianas.lt - Traviano pagalbos svetainė
E-mail | RSS | Registruotis | Paskutiniai komentarai | Reklama