Travian » Home home mail

Sveiki atvykę į Traviano pagalbos svetainę!

Sveiki atvykę į Traviano pagalbos svetainę!Travianas - tai strateginis naršyklinis žaidimas, vienas populiariausių pasaulyje. Jį žaidžia tūkstančiai žmonių iš įvairių šalių, skirtingomis kalbomis. Pagaliau sulaukėme ir lietuviškos žaidimo versijos, pristatytos tinklapyje www.travian.lt

Mūsų svetainėje rasite straipsnių, kuriuose aprašomos žaidimo sąvokos ir principai: kokių privalumų turi kiekviena gentis, kuo skiriasi įvairūs karių tipai, kam skirti tam tikri pastatai.

Šią svetainę kuriame kartu su lietuvių Traviano žaidėjais, kurie padeda versti straipsnius. Kai kurie straipsniai arba jų dalys dar teliko neišversti. Jei jūsų manymu svetainėje trūksta kurio nors straipsnio, arba norite ką nors pridėti arba pakeisti - maloniai kviečiame sudalyvauti. Parašykite apie jūsų idėją komentaruose arba žaidimo forume, arba tiesiogiai susisiekite su svetainės administratoriumi.

Norėdami rašyti komentarus, turite užsiregistruoti mūsų svetainėje. Taip pat užsiregistravę turėsite galimybę peržiūrėti statistiką, susisiekti su straipsnių autoriais.

Tikimės kad mūsų svetainė bus įdomi ir naudinga visiems lankytojams.

Tinklapis dar tobulinamas ir redaguojamas, todėl iš anksto atsiprašome už kai kurias neveikiančias nuorodas bei tinklapio skyrius.

Nuoširdžiai,
Travianas.lt administracija

 

 
 
  2007 Travianas.lt - Traviano pagalbos svetainė
E-mail | RSS | Registruotis | Paskutiniai komentarai | Reklama